gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil cevap verin hamilemiyim ben?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben kan testi yaptırdım 0.21 çıktı sizce hamile olma ihtimalim varmı?

Acil cevap verin hamilemiyim ben? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır lütfen acil cevap verin!

En Fazla Kaç Gün Rapor Alınır Selam arkadaşlar benim rapor almam lazım ama en fazla kaç gün rapor alınabilir bunu çok merak ediyorum, bu konuda bilgi verir misiniz bana:?
  2. Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Regl Döneminde Gebe Kalınır mı lütfen çok acil cevap verin bu benim için çok önemli sizlere olayın detaylarını anlatamıyorum anlatmakta istemiyorum ama sadece bana bir abla olarak şunu söyleyin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı ?
  3. hamilemiyim acil yardım .........

hamilemiyim acil yardım .........

ben 3 gün önce adet oldum anı leke geldı ben hemen majezık içtim ama adetım 3 gundur yok kesıldımı hamılemıyım bılemedım bugun test yaptırdım negatif cıktı 1.test en dgru sonucu ne zaman verırı 2.adetım keıldıgı ıcın hamıle degılsem ne zmana baslar teskkurler
  4. Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :( Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim...
  5. ben hamilemiyim

ben hamilemiyim

merhaba kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben iki hafta önce nişanlımla birlikte oldum ilk birlikrteligimizde içime boşalmadı ikincisinde boşaldı ama hemen kalkıp kendımı yıkadım yatmadm snrasında sık sık lavaboya gitmeye basladım idrarımı yaparken sancı oluyor sizce ben hamilemiyimdir ?? lütfen bana acil yardım edin..

Sayfayı Paylaş