gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Regl Döneminde Gebe Kalınır mı lütfen çok acil cevap verin bu benim için çok önemli sizlere olayın detaylarını anlatamıyorum anlatmakta istemiyorum ama sadece bana bir abla olarak şunu söyleyin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzirirken Gebe Kalınır mı?

Emzirirken Gebe Kalınır mı?

emzirirken gebe kalınır mı emzirirken hamile kalınır mı emzirirken gebe kalmak Birçok lohusanın korkulu rüyasıdır, emzirirken gebe kalmak melekler. Ancak ne yazık ki sütün koruduğuyla ilgili batıl inançlar yüzünden pek çok lohusa zamansız şekilde tekrar gebe kalmakta, ya bebeği aldırarak ömür boyu vicdan azabı çekmekte, ya da uzun bir süre iki bebeğin büyütme sorunlarıyla başbaşa kalmakta ve...
  2. Acil cevap verin hamilemiyim ben?

Acil cevap verin hamilemiyim ben?

ben kan testi yaptırdım 0.21 çıktı sizce hamile olma ihtimalim varmı?
  3. regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

Regl yada adet döneminde ağda yaptırıyor musunuz arkadaşlarım. Bende yaptırmak istiyorum ama hani hijyenik olmaz diye düşünüyorum
  4. Regl Döneminde Spor Yapılır mı acaba

Regl Döneminde Spor Yapılır mı acaba

Merhaba ben spora başladım ve bu gün regl oldum acaba regl döneminde de spor yapsam sakıncası olur mu? Hani diyorlar ya adet olurken bütün kaslar ve rahim gevşermiş:S
  5. Regl döneminde gebe kalmak mümkün müdür ?

Regl döneminde gebe kalmak mümkün müdür ?

Merhabalar. Regl döneminde gebe kalınabileceğini duydum. Bu bana pek mantıklı gelmedi ama yine de sormak istedim.Bu mümkün mü?

Sayfayı Paylaş