gebe
  1. ebrumut

ebrumut Forum Okuru

acil cvp alabılırmıyım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ebrumut tarafından paylaşıldı.

hocam iyi gunler ben yaklasık 2 aydır cocuk tedvısı goruyrum yumurtam cok oldugundan yumurtalarım catlamıymus gecen ay adetımın 3 gununde catlatma ıgnesı oldum ve tekrar regli gorebılmem ıcın hap kullndım hap bıttıkten 1 hafta sonra dktruma gıttım ve yumurtamın catladıgını soyledı tekrardan catlatma ıgnesı vurdu gebe kalama rıskın yuksek dedı ben 3 haftadr regli olmadım gecen hafta kasık arısından acıle gıttım ve beta8.78 cıktı 2 gn sonra tekrar gel dedıler tekrar betama baktılar3,6 cıktı ultrsondada rahım duvarında kalınlasma basladıgını syledı bu hafta test yaptım hafif silik sekılde 2 cızkı cıktı emın olmak ıcın tekrar yaptıgımdaysa tek cızgı cıktı psıkoljım cok bozuldu nolur benı aydınlatırmısınz gebemıyım neyım bı var bı yok dıyolar reglide olmuyrum.ama kasık ve bel agrısı tam 2 haftadır benı oldurecek

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , doktor bile net cevap verememiş. Son yapılan HCG değerine göre gebe değilsiniz. Mensiniz başlamazsa tekrar hekiminizle iletişime geçin.

3. ebrumut

ebrumut Forum Okuru

3 hAFTdr olmuyrum zaten baına boyle bısey gelen varmı bunuda boyle bı sıkıntı yasıyn varsa arkadaslar yorum yazın

acil cvp alabılırmıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil cvp lütfen

Acil cvp lütfen

bel ağrısı gebelik belirtisimidir SIRT AGRISI HAMİLELİGİN BELİRTİSİMİDİR KARIN AGRISI SIK İDRARA CIKMA İDRARDAN SONRA YANMA HAFİF BULANTI HİSSİ HAMİLELİKLE ALAKASI VARMI YARDIMCI OLUN ADETİME 13 GÜN KALDI:grev::pasi::fırtına::pasi::hula::hula::hula::hula::pasi:
  2. slm arkadaslar  acil cvp lütfen

slm arkadaslar acil cvp lütfen

benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war mi ????????????????????????
  3. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  4. acil cvp

acil cvp

Kız arkadaşımla terli dönemi bi hafta gecikmisken sürtünme yoluyla birlikte olduk.üstüne bosaldim.hemen temizlendi. Fakat sonrasında yine regl olmadı. Test yaptiramiyor çok tedirginiz lütfen yardımci olun. İlişkiye 2-3 haziranda girdik hala olmadi
  5. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623

Sayfayı Paylaş