acil cvp alabılırmıyım

E

ebrumut

Forum Okuru
acil cvp alabılırmıyım
hocam iyi gunler ben yaklasık 2 aydır cocuk tedvısı goruyrum yumurtam cok oldugundan yumurtalarım catlamıymus gecen ay adetımın 3 gununde catlatma ıgnesı oldum ve tekrar regli gorebılmem ıcın hap kullndım hap bıttıkten 1 hafta sonra dktruma gıttım ve yumurtamın catladıgını soyledı tekrardan catlatma ıgnesı vurdu gebe kalama rıskın yuksek dedı ben 3 haftadr regli olmadım gecen hafta kasık arısından acıle gıttım ve beta8.78 cıktı 2 gn sonra tekrar gel dedıler tekrar betama baktılar3,6 cıktı ultrsondada rahım duvarında kalınlasma basladıgını syledı bu hafta test yaptım hafif silik sekılde 2 cızkı cıktı emın olmak ıcın tekrar yaptıgımdaysa tek cızgı cıktı psıkoljım cok bozuldu nolur benı aydınlatırmısınz gebemıyım neyım bı var bı yok dıyolar reglide olmuyrum.ama kasık ve bel agrısı tam 2 haftadır benı oldurecek

Merhaba , doktor bile net cevap verememiş. Son yapılan HCG değerine göre gebe değilsiniz. Mensiniz başlamazsa tekrar hekiminizle iletişime geçin.

3 hAFTdr olmuyrum zaten baına boyle bısey gelen varmı bunuda boyle bı sıkıntı yasıyn varsa arkadaslar yorum yazın

Geri