gebe
  1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0

Acil cvp lütfen

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

bel ağrısı gebelik belirtisimidir SIRT AGRISI HAMİLELİGİN BELİRTİSİMİDİR KARIN AGRISI SIK İDRARA CIKMA İDRARDAN SONRA YANMA HAFİF BULANTI HİSSİ HAMİLELİKLE ALAKASI VARMI YARDIMCI OLUN ADETİME 13 GÜN KALDI:grev::pasi::fırtına::pasi::hula::hula::hula::hula::pasi:

Son düzenleme: 6 Ocak 2011
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Bence bu kadar erkenden hareket etmeyin. Şimdi bu yazdıklarınızın çoğunda gebelik belirtisi ile örtüşsede bana kalırsa zamanını bekleyin.

Umarım hamişsinizdir.

Sevgiler.

3. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    13 gün kala bu kadar belirti olacağını sanmıyorum ben adet olacağım hafta sadece kasık ve bel ağrısı çektim oda adetime 1 2 gün falan vardı yani zaten gecikince de 5.günü test yaptım. gerçi bünyesel bu durum herkeste farklı ama yine de şimdiden kafana takma derim daha çok erken çünkü. hayırlısı olsun

4. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb tşk ilginizden dolayi ben imam nikahli ewliyim kacarak ewlendim o yüzden doktora gitmiyom gidemiyom ama işallahta hamileyim bu benim acimdan cok iyi olacak

Acil cvp lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ail cvp lütfen

ail cvp lütfen

arkadaşlar benim normalde 20sibde 22sinde adet olmm gerekirken adet oldum bugün kanım hafif kahve rengi aşırıda sancım var sizce adetmi oldum yoksa üstünemi görüyom :(:(:( acil cvp yazın lütfen ve normalde sancımın olması gerekirken yanlarım agrıyor
  2. slm arkadaslar  acil cvp lütfen

slm arkadaslar acil cvp lütfen

benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war mi ????????????????????????
  3. acil cvp

acil cvp

Kız arkadaşımla terli dönemi bi hafta gecikmisken sürtünme yoluyla birlikte olduk.üstüne bosaldim.hemen temizlendi. Fakat sonrasında yine regl olmadı. Test yaptiramiyor çok tedirginiz lütfen yardımci olun. İlişkiye 2-3 haziranda girdik hala olmadi
  4. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...
  5. acil cvp alabılırmıyım

acil cvp alabılırmıyım

hocam iyi gunler ben yaklasık 2 aydır cocuk tedvısı goruyrum yumurtam cok oldugundan yumurtalarım catlamıymus gecen ay adetımın 3 gununde catlatma ıgnesı oldum ve tekrar regli gorebılmem ıcın hap kullndım hap bıttıkten 1 hafta sonra dktruma gıttım ve yumurtamın catladıgını soyledı tekrardan catlatma ıgnesı vurdu gebe kalama rıskın yuksek dedı ben 3 haftadr regli olmadım gecen hafta kasık...

Sayfayı Paylaş