gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil durum dolabında neler olur ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acil durum dolabında bulunması gerekenler, acil durum dolabında bulunacak araç ve gereçlerle alakalı bilgiler var mı = Teşekkürler.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız bilgiye BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

sevgiyle kalın

Acil durum dolabında neler olur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dur ne olur sende gitme

Dur ne olur sende gitme

Çağır beni, çağırda büyüsün içimde biriktirdiğim bütün yalnızlıklarım! Adım adım büyür yalnızlık, yürüdükçe devasallaşır kimsesizlik! Dur!Ne olur Sende gitme! Yalnızlığın üzerime yüklediği bu sessizlik artık beni boğuyor. Buradayım baksana karanlığın tam ortasında. N'olur artık gitme. Sana çok ihtiyacım var. Kurtulmak istiyorum ama koşamıyorum çaresizlik öyle bulaşmışki bu sokaklara takılıp...
  2. Dünya dursa ne olur?

Dünya dursa ne olur?

dünya dursa ne olur dünya dursaydı ne olurdu dursaydı neler olurdu Dünya aslında o kadar hızla dönüyor ki biz döndüğünü bile farkedemiyoruz.. Bir düşünsenize bu denli hızla dönen dünya birdenbire dursaydı neler olurdu işte cevabı Bir gün bakıyoruz ki dünya kendi etrafında dönmeye nokta koymuş. Neler olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Hemen belirtelim önümüzdeki bir kaç milyon yıl...
  3. Acil durum dolabında olması  gerekenler

Acil durum dolabında olması gerekenler

acil durum dolabı, içindekiler, malzemeler, acil durum dolabı hakkında genel bilgiler sevgili melekler acil durum dolabı hepimizin evinde veya işyerinde gerekli bir dolap şimdi sizler için dolabın içindeki malzemelerin listesini yaptık sunuyoruz İÇİNDEKİLER + Megafon + Işıklı Radyo + Ledli El Feneri + Koruyucu Emniyet Bareti + Düdük + İlk Yardım Çantası + Draeger Parat C...
  4. durduk yere burun kanaması neden olur ?

durduk yere burun kanaması neden olur ?

Dün durduk yere burnum kanadı. Oturuyordum ve burnumdan birşey aktığını hissettim elimi sürdüm kandı. Bayağı tırstım. Sonra geçti ama merak ettim, neden olur bu ?

Sayfayı Paylaş