gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Acil durum dolabında olması gerekenler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

acil durum dolabı, içindekiler, malzemeler, acil durum dolabı hakkında genel bilgiler

sevgili melekler acil durum dolabı hepimizin evinde veya işyerinde gerekli bir dolap şimdi sizler için dolabın içindeki malzemelerin listesini yaptık sunuyoruz

İÇİNDEKİLER

+ Megafon
    + Işıklı Radyo
    + Ledli El Feneri
    + Koruyucu Emniyet Bareti
    + Düdük
    + İlk Yardım Çantası
    + Draeger Parat C Yangından Kaçış Maskesi
    + Nomex İtfaiyeci Elbisesi
    + Isıya Dayanıklı Kevlar Eldiven
    + Isıya Dayanıklı Deri Eldiven
    + Reflektörlü Yelek
    + Draeger PA91 Solunum Seti
    + İtfaiyeci Çizmesi
    + Çekiç
    + Yangın Battaniyesi
    + 1 Kg Yangın Tüpü
    + Baltalı Kazma

Acil durum dolabında olması gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinin Acil Durum çantasi:)

Gelinin Acil Durum çantasi:)

İşte size acil durumlar için hazırladığımız gelin çantası. Düğün gecesi acilen ihtiyacınız olabilecek her şeyi içinde bulabilirsiniz. Çantayı düğün mekanınızdaki gelin odasına koyabilirsiniz. Çantanın sorumluluğunu yakın bir arkadaşınıza, ya da yaşlı bir akrabanıza verebilirsiniz. Çantayı düğüne getirmek ve düğünden sonra eve götürmek, bu yakınınızın görevi olmalıdır. Biz ihtiyacınız...
  2. Dogum çantasında olması gerekenler

Dogum çantasında olması gerekenler

hamile çantasında olması gerekenler hamilelik çantasında olması gerekenler doğum bebek Meleklerim çogu kez karşılaştıgım sorulardan biride dogum çantasında olması gerekenler :) dogumu yaklaşan yada vakti olan anne adaylarında heycan yapar ve bazı eşyaları almayı unutabilirler bende size yardımcı olcagını düşündüm ve dogum çantasında olması gereken bunlardır... ANNE İÇİN GEREKLİ EŞYALAR...
  3. Ecza Kutusunda Olması Gerekenler

Ecza Kutusunda Olması Gerekenler

ecza kutusu, içindekiler, neler olmalıdır, önemli bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Acil bir durumda yapılan ilk yardımın önemi çok büyük… Bu nedenle evinizde bir ecza kutusu hazırlayın ve ilkyardımı yapabilmek için bilgiler edinin. Sizin ve aileniz için en güvenli ve huzurlu yer hiç kuşkusuz eviniz. Ancak yapılan araştırmalara göre evde yaşanan basit hastalıklar ve...
  4. Acil durum dolabında neler olur ?

Acil durum dolabında neler olur ?

Acil durum dolabında bulunması gerekenler, acil durum dolabında bulunacak araç ve gereçlerle alakalı bilgiler var mı = Teşekkürler.
  5. hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!

hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!

kızlar merhbaa gögüs uclarım son 1 kaç gündür acıyor.... ve ben bunun nedenini anlıyamıyorum evli degilim ama hamile kalmaktan korkuyorum erkek arkadasımla sürtünme eyoluyla bişiler yaşadık ama aradan 3 ay kadar geçti ve ben düzenli olarak regl oldum ama şimdi neden gögüslerimde aqrı var :/ sizce neden olabilirrr .... yarın regl günüm eger hastalanırsam korkmama gerek varmı? yoksa...

Sayfayı Paylaş