gebe
  1. NEJLANAZ

NEJLANAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acil duyan varmı

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında NEJLANAZ tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende çok merak ediyorum hamiş olabilirim 4 yıllık evliyim 35 yaşındayım günüm 4 gün geçti test yapayımmı bekleyeyimmi

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Emos & Asel

Emos & Asel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    HG..Bir kaçgün daha bekle olmassa yaptır cnmm..hayırlısı olsunnn

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hoşgeldin nejlaa evde bi test yap çıkmazsa biraz daha bekle kan testi yaptır hayırlısı olsun

acil duyan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sesimi duyan varmıı:)

sesimi duyan varmıı:)

http://www.meleklermekani.com/hamur-isleri/111704-bayram-icin-baklava-yapimi-ve-cesitleri.html tatlılar bölümüne taşırmısınız.
  2. Acil durum planı örneği varmı elimizde

Acil durum planı örneği varmı elimizde

Arkadaşlarım elimizde acil drum planı örneği varmı. Yangın acil drum prosedürü için bununla alakalı ilgil ilazım yani bu plan örneği teşekkürler.
  3. Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

kızlar merhaba :shootout: persembe saat 9da çatlatma iğnesi vuruldum 36saat sonra ilişki dedi dr. bu sabah 7.30da ilişki oldu ama su an felaketım dune kadar fazla sancım yoktu ama şimdi yuruyemıyorum nerdeyse bu ne ya bana yardımcı olun kötü bişeymı olabilece bişey mi........:sin:
  4. xl-s medical kullanan varmı acil :(

xl-s medical kullanan varmı acil :(

kızlar tam 14 kilo fazlam var ineternette araştırdım 0 yan etkili bir ilaç.ama yine de sizlerden de duymak istedim aranızda,ya da tanıdığınız bildiğiniz kullanan sonuç alan varmı? durum çok acil.spor yapmayı ve yürüyüş yapmayı sevmiyorum.spor salonlarınıda sevmiyorum.bu ilaç bu durumda bana ne kadar yardımcı olur lütfen yardım edin :(:hubidi:
  5. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623

Sayfayı Paylaş