gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acil halkbankası çalışma saatleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar acilen halkbankası çalışma saatlerini öğrenmek istiyorum, küçük bebeğim var boşa gitmeyeyim, öğle tatili falan kaçta, yazarsanız sevinirim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiyede pek çok kişinin faydalandığı Halkbank ülkemizdeki en eski bankalardan biri. Cumhuriyetin kuruluş yıllarında hizmete geçen Halkbank günümüzde de çağa ayak uydurarak KOBİ bankacılığının önde gelen isimlerinden biri olmaya devam ediyor.
    Halkbank haftaiçi her gün sabah 9.00 - akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.Bunun yanında öğlen 12.30-13.30 arası halkbank çalışanları öğle tatiline giriyor.

Halkbank şubeleri dışında işlemlerinizi Halkbank ATM'ler, Halkbank Dialog (444 0 400), Halkbank İnternet Şubesi aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

acil halkbankası çalışma saatleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışma

Çalışma

Rüyada kişinin kendini çalışırken görmesi işinde başarılı olacağına işarettir . Rüyada kişinin kendini iş başında görmesi işi yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine işarettir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işarettir.Rüyada durmadan bir iste çalistigini...
  2. Çalışma süresi 8 saat olan işyerlerinde öğle tatili süresi en az ne kadar olmalıdır

Çalışma süresi 8 saat olan işyerlerinde öğle tatili süresi en az ne kadar olmalıdır

Merhaba Çalışma süresi 8 saat olan işyerlerinde öğle tatili süresi en az ne kadar olmalıdır
  3. Gebelikte çalışma saatleri

Gebelikte çalışma saatleri

Gebelikte çalışma saatleri Gebelikte mesai merhaba arkadaşlar Gebelikte çalışma saati en fazla 7.5 saat olarak belirlenmitir iş yeri sizi asla mesai ye zorluyamaz ve gece çalışması yaptıramaz iş ile haklarınızı ögrenmek için alo 170 hattını arıyabilirsiniz tüm konular hakkında size bilgi veriyorlar
  4. Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır

Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır

Ya bizim buradaki sağlık ocaklarının çalışma saatlerini sevmiyorum bunlar kaçta açılıp kaçta kapanıyor kuzum. Acaba tüm şehirlerde ay nı lütfen çalışma saatlerini yazın bana uymuyorlar ise şikayet edeceğim vallahi. İstanbuldan ve ankaradadan sağlık ocağı mağduruyuz.
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş