gebe
  1. burçinnur

burçinnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acil kızlar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında burçinnur tarafından paylaşıldı.

ya sormam gereken bir şey var arkadaşlar ben eşimle 8 nisan da birlikte oldum içime boşalma olmadı adet günüm 25 mart bu ay 25 olmam lazım ama olmadım hamile kalmış olabilir miyim ? (3 gün gecikti )

2. miskamsgims

miskamsgims Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    İçine boşalma olmadıysa hamile olamazsınız diye biliyorum.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    2 gün sonra mensiniz başlamazsa test yapın.Gebe olduğunuzu düşünmüyorum.Mevsim dönüşleri mens döngüsünü değiştirebiliyor

acil kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  2. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  3. kızlar çok acil....

kızlar çok acil....

milli kültürümüzü yansıtan ögelerden biri.. 5 harfli baş harfi c ne olabilir bu biliyo musunuz acaba ?
  4. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??
  5. Kızlar acil

Kızlar acil

Nişanlımla bir ay önce sürtünme yolu ile bir şey yaşadım tam anlamı ile bir şey olmadı boşalmadıgını söylüyor prezervatif vardı fakat ucu yırtılmış ve zevk suyu gelmiş olabilir diyor bu olaydan üç gün sonra ben adet gördüm bir hafta sürdü.. fakat şuan gecen ay olduğum tarihte olmadım üç gün geçti sizce hamile kalma ihtimalim var mı?

Sayfayı Paylaş