gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar 3. günmü 5. günmü daha şanslı olur bu şekilde hamile kalanlar kaçıncı günde içmeye başladınız?bana doktorum 32. gün dedi ama iki ay kullandım olmadı bişey.

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    kızlaaar bi fikir verin bugün 3. günümdeyim

3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Esgii snra hamile kaldin mi¿

acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  3. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  4. soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

soğan kürüyle hamile kalanlar adetin kaçıncı günü başladınız?

arkadaşlar soğan kürünü denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım cevaplarsanız çok sevinirim.soğan kürünün hemen bitiminde hemen incir kürüne başlasam sakıncası olurmu?
  5. Klomenle hamile kalan varmı?

Klomenle hamile kalan varmı?

Klomen tedavisi, kısırlık (infertilite) şikayeti olan kadınların yumurtalıkların uyarılması amacıyla kullanılan ilaçtır. Genellikle tüp bebek tedavisi öncesinde kadınlarda yumurtlamayı sağlamak amacı ile yumurta çatlatma iğnesi ile birlikte kullanılır. Bu tedavi sonucunda kadınların %75’inde yumurtlama görülmekte ve bu kadınların da yaklaşık %35’i (Klomen tedavisi uygulan 100 kadından yaklaşık...

Sayfayı Paylaş