gebe
  1. lavyu

lavyu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında lavyu tarafından paylaşıldı.

mrhb normalde adet aralıklarım 26 27 gun surer gecen ay 21.günümde adet gördum yenı erken oldu. bu ay ıse şuan 32. günümdeyim hala adet olmadım.ilk idrar tesimde 15.dk dan sonra 2.cizgiyi gördüm 1 gün sonra tekrar baktım(26.gunde) çızgı yoktu aynı gun kanda baktırdım negatıf çıktı. 29.günde idrarda tekrar baktım tek çizgi suan 32.gunumdeyım dunde pembe bır lekelenme oldu adet başlıyor sandım ama devamı gelmedı çok heyecanlıyım kimseyede söylemedım iyice strese gırdım lutfen yorumlarınızı ve tecrubelerınızı yazın

siyahinci50 bunu beğendi.
  2. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    lavyu, bence hamile olma ihtimalin yüksek kendine dikkat et en kısa zamanda doktora git kan testi yapılır emin olursun canım :)

lavyu bunu beğendi.
  3. lavyu

lavyu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkurler siyahinci :) insallah öyledir.kendım hemşireyım ve yogun bakım şartlarında çalışıyorum.dikkat edebildigim kadar ediyorum... yarın nöbet çıkışında kan testi yaptıracagım.hayırlısıyla pozitif olur inşallah....

4. lavyu

lavyu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sag kasımgıda anıden ve sıddetlı bı batma agrı başladı hareketsız kalınca azalıyor kalkınca artıyor neden olabılır gebelıkle ılgısı varmı ?

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lavyu bahsettiğin belirtiler gebelik belirtisi olabilir de olmayabilir de. Sonuçta sen bir sağlıkçısın, sürekli hastane ortamındasın. Dolayısıyla bizden daha iyi bilirsin, etrafın dr dolu :) Pembe lekelenme regl olabilir, mevsimsel olarak reglin azalmış ve gecikmiş olabilir. Öte yandan üstüne görme diye birşey de var. Kısacası sen en iyisi bir jinekolog arkadaşınla görüş. Allah gönlüne göre versin :)

6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Canim umarim hamilesindir.Belirtiler öyle gösteriyor ama yinede sabirli ol biraz daha bekle.Yine kan testi yaptir bi kac gün sonra.Kasiklarda agrinin hamilelik belirtisi ve hamillelikte normal oldugunu biliyorum ama haraket halinde ve ya otururken olmasi ile ilgili bir bilgim yok.Cok dikkat et kendine.Herseyin hayirlisi olsun :)

7. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    bende de aynı belirtiler var otururken bile afedersiniz akıntıyı hissediyorum:(

8. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Lavyu canım neysptın kan testi yaptırdın mı sonuç ne inşallah hamilesindir

9. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Lavyu canım neysptın kan testi yaptırdın mı sonuç ne inşallah hamilesindir

10. lavyu

lavyu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canlarım ya test yaptırdım 0.10 çıktı negatıf yanı bu testın ustunden 5 gun gectı hala adet
    olmadım yarın tekrar kan verecegım ne yapacagımı şaşırdım acaba tesler negatif cıksa bıle hamıle olan varmıdır ??

11. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Allah c.c. hakinda hayirlisini nasip etsin canim

12. lavyu

lavyu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaşlar hâlâ mens olmadım tekrar kan verdiğinde sonuç 1.20 çıktı
    Suan akışına bıraktım.adet olmuş gibi normal adet seyrime göre birlikte oluyoruz doktora gidipte ilaçla müdahale etmek istemiyorum vücudum kendi ritmine girer elbet herşeyin hayırlısı

acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahim konus benimle... mutlaka okuyun

Allahim konus benimle... mutlaka okuyun

Allahım Konuş Benimle Bir gün, bir adam ellerini açıp yalvardı: "Allahım! Konuş benimle!" Tam o sırada bir çayırkuşu adamın bahçesinde en son şarkısını söylüyordu. Ama adam çayırkuşuna hiç kulak vermedi ve yakarmaya devam etti: "Allahım! Konuş benimle!" Az sonra hava aniden kapandı, gökgürültüsü ve şimşekle birlikte kuvvetli bir yağmur başladı. Fakat adam bunlara...
  2. Lutfen okuyun melekler..

Lutfen okuyun melekler..

Sevdigim bir arkadasim kaza gecirmis ve su anda hastanede,sizden ricam siz de dualarinizi eksik etmeyin.
  3. Msg nedir,okuyun lutfen.

Msg nedir,okuyun lutfen.

msg ne demek MSG adında bir yiyecek katkı maddesi var.MONO SODYUM GLUTAMATYiyeceklere katıldığında, o yiyeceğin tadının beyin tarafından güzel Olarak algılanmasını sağlıyor. Tatlı, tuzlu, acı fark etmiyor.Hangi yiyeceğe katılırsa lezzetliymiş gibi geliyor. O yüzden gıdaüreticil erinin bir çoğu MSG'yi karlı olduğu için kullanıyorlar.MSG ZARARLI MI ?Buna okuduktan sonra siz...
  4. Zeynep Bektaş Resimleri paylaşın benimle

Zeynep Bektaş Resimleri paylaşın benimle

Kızlar sizden Zeynep Bektaş biyografi bilgilerini ya da resimlerini benimle bu sayfadan paylaşmanızı rica ediyorum yalnız biraz acele ve yeni Zeynep Bektaş Resimleri olursa sevinirim.
  5. lutfen yorumlarınızı yazınnnnn

lutfen yorumlarınızı yazınnnnn

Selamun aleykum arkadaslar bn 26 eylülde 1.5 aylıkken düsük yaptım dolayısıyla kürtaj olmadım. adet günlerimde düzenlidir 26güne bir olurum. düsükten snra tam günümde 21 ekimde adet oldum ama 3gün gibi bise ve az az oldu snra 5 kasımda 1.5gün gibi az bi kanama geldi ve daha adet olmadım.. normalde adetlerimde karnım agrırdı bnd hic agrımadı... hamile kalma olasılıgım varmı sizce? düsükten snra...

Sayfayı Paylaş