gebe
  1. bey_zaa

bey_zaa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

acil lütfennnnn

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında bey_zaa tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba 4 aylık hamileyim kalçamda ok ağrı vsr doktorum mgnesıum cıtrate solgar verdi kullanan varmı günde 2 tane aynı anda verdi cevap verirseniz sevinirim

acil lütfennnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim yardım edin lütfennnnn

meleklerim yardım edin lütfennnnn

meleklerim çok yakında sözlümün doğum günü var geçen doğum gününü dışarıda kutlamıştık fakat şimdikini onun evinde kutlamak istiyorum ve onu şaşırmak istiyorum.. ne yapabilirim farklı fikirleriniz mutlaka vardır size güveniyorum lütfen yardımcı olun bana... onu hem çok şaşırmak hemde çok mutlu etmek istiyorum :d040:
  2. Tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yazın lütfennnnn

Tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yazın lütfennnnn

ARKADAŞLAR TÜP BEBEK YAPTIRAN VARSA YAZARMISINIZ LÜTFEN NERDE NASIL SONUÇ ALINIP ALINMADIĞI HAKKINDA MERAK EDİYORUM VE DÜŞÜNÜYORUM BİLMEM GEREKİYO ÇOK KORKUYORUM:bebem:
  3. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  4. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş