Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında moonlightsonata tarafından paylaşıldı.

1. moonlightsonata

moonlightsonata New Member

acil para acil para lazım çok lazım bulmam bulmam
    bir ayın içinde toplam 5 bin TL bulmam gerekiyor. bu benim için çok önemli. hayallerim için. ne yapabileceğimi bilmiyorum. önerileriniz nedir? (öneri açısından bu yazabilirim dedim)

2. dilek 82

dilek 82 New Member

hayal zaman içinde çalışarak gerçekleştirilir.bence senin kisi hırs canım ikisini bir birine karıştırma.

3. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

5 bin TL'den bahsediyorsun, bir gelirin yok ise bu parayı bir ayda kazanman imkansız denilecek kadar zordur. Elbette ki hayallerin gerçekleşebilir ama "bir ay içinde olmalı" dersen hayal kırıklığına uğrarsın. Dilerim o parayı bulur ve hayallerine kavuşursun inş...

melekinci bunu beğendi.
  4. seerose

seerose Well-Known Member

Bu zor bir durum,calisiyorsan bile bu parayi bir senede biriktirebilirsin,hayalinin bir ayin icinde mi gerceklesmesi gerekiyor,zamanla gerceklesir,bir senede gerceklessin.

5. juju

juju New Member

önemli olan sensin saglıgın canım bu parayı bu kadar sorun yapma bence hayırlısı ise olur olmazsa zamanı var demektir

Acil Para lazım ( önemli mühim acil! ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım - usta, nereden bulayım ben hemen? - işin bu memati - tamam abi. memati dışarı çıkar bir dk sonra gelir - ne oldu memati? - usta alex ile konuştum haberler iyi, helikopter yolda - tamam .................................................. .................................................. ................... -memati acil helikopter lazim -abi acil kolu kafanın az...
  2. istemeye geliyolar acil zayıflamam lazım

acil zayıflamam lazım zayıflamam lazım çok acil acilen zayiflamam lazim mrba arkadaşlar 1 hafta sonra 13 eylülde istemeye gelicekler sevdiğim adam ve ilk defa ailesi ile tanışıcam boyım 1.55 klom 53 3 kilo bir htada nasıl verilir sttresten daha çok yemek yiyesim varrr dudağım uçuk stresten ve vücüdum stresi dışarı vurmaya başladı hastalık olarak :S içimdede önceki yaşdığım olaydan doalyı...
  3. acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  4. Acil

[LEFT][COLOR=#000000][FONT=Georgia]Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Georgia]Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda...
  5. acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D

Sayfayı Paylaş