Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında moonlightsonata tarafından paylaşıldı.

1. moonlightsonata

moonlightsonata Yeni Üye

acil para acil para lazım çok lazım bulmam bulmam bir ayın içinde toplam 5 bin TL bulmam gerekiyor. bu benim için çok önemli. hayallerim için. ne yapabileceğimi bilmiyorum. önerileriniz nedir? (öneri açısından bu yazabilirim dedim)

2. dilek 82

dilek 82 Yeni Üye

hayal zaman içinde çalışarak gerçekleştirilir.bence senin kisi hırs canım ikisini bir birine karıştırma.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

5 bin TL'den bahsediyorsun, bir gelirin yok ise bu parayı bir ayda kazanman imkansız denilecek kadar zordur. Elbette ki hayallerin gerçekleşebilir ama "bir ay içinde olmalı" dersen hayal kırıklığına uğrarsın. Dilerim o parayı bulur ve hayallerine kavuşursun inş...

melekinci bunu beğendi.
  4. seerose

seerose Daimi Üye

Bu zor bir durum,calisiyorsan bile bu parayi bir senede biriktirebilirsin,hayalinin bir ayin icinde mi gerceklesmesi gerekiyor,zamanla gerceklesir,bir senede gerceklessin.

5. juju

juju Yeni Üye

önemli olan sensin saglıgın canım bu parayı bu kadar sorun yapma bence hayırlısı ise olur olmazsa zamanı var demektir

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

çok ihtiyacın varsa zor durumdaysan bankalar kredi veriyor kredi çekebilirsin.

7. Young bride

Young bride Banned

Benceden bankadan alırsın krediyi 3 günde ödersin üç beş senede

8. serrasudan

serrasudan Yeni Üye

bencede bankadan kredi cek.zaman icnde odersin.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben almanyada calisiyorum ama ne kredi ala biliyorum bankalardan nede baskabiryerden bulabiliyorum oglum böbrek hastasi böbrek bulmakta cokzor birtane böbrek bulduk oda 75 bin tl istiyor 45 bin tl hazir ama diger parayi bulamiyorum onun icin bana kalan parayi bula bilecegim biri lazim tefeci yani oglum kurtulsun gerekirse 3 iste calisirim ama en kisa zamanda öderim borcumu lütfen bana yardim edin [email protected] msn adresinden bana ulasa bilirsiniz haberlerinizi bekliyorum

10. melegimsin

melegimsin Aktif Üye

Arkadasm buyyuk gecmis olsun Allah acil sifalar gondersin . Sunu soylemeden gecemeycem kardesim sen iyimisin bura gelip millete para istiyorsun sen olsan internette oylesine yazmis birine para gonderirmisin burda enayi mi var saniyorsun. Gercekten ihtiyacin olabilir amaa bunu kim bilebilir parayin dogru yere gidecegini belki sen dolandiricisin ne bilim bana pek inandrici gelmedi acitasyon yapip millete para kopparmaya calisiyorsan Allah seni bildigi gibi edsin yok gercekleri soyluyosan ozmn Rabbim yardimciniz olsun ne diyelim

11. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

git kredi çek harbiden.1 ayda 5 milyarı kim bulmuşki sen bulasın cnm zor biraz o sadece zaman ve sabır gerek 1 ayda olmaz o iş.

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Banada ne paralar lazım biliyormusunhayallerini gerçekleştirmek için 5 milyar istiyorsun millet evine 2 ekmek getirmek için 1 lira para bulamıyor sen hayallerden bahsediyorsun haline şükret gerçekleştirmek istediklerin içinse yei hayaller kurmaktansa çalış ve kazan ki hiç bir kazancın hazzı alın terindekindeki gibi yoktur!!

CeMoŞ ve ASİMELEK bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eleman Aranıyor !!!

Ev Hanımları, Öğrenciler,(İş tanıtım ve eğitimlerinde sesli ve görsel videolar ile eğitim alırsınız.) ve günde minimum 2 saatini internette boşa geçiren diğer tüm vatandaşlarımız için;

Evlerinde yerlerinden kalkmadan çalışabilecekleri ve minimum 300 tl ek gelir elde edebilecekleri ekmek kapısı.

Disiplinli, İnternetin Sosyal Paylaşım Platformlarında Tecrübeli, Office Programlarından Word ve Exell' e yazı yazabilecek derecede kullanabilen Çalışma arkadaşları Arıyoruz.

İlgilenen Arkadaşların web sitemizdeki Formu doldurmaları Rica Olunur...

Success Group Yetenek Bazl Kazanc Projesi

14. anya34

anya34 Banned

[HR][/HR]Edit : CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Haziran 2012
  15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ACİL NAKİTE SIKIŞANLAR İÇİN
    ACİL PARAYA İHTİYACI OLANLARA YARDIMCI OLUYorUZ.
    BUNUN İÇİN SADECE TURKCELL/AVEA/VODAFonE 1 YILDAN FAZLA FATURALI HATTI KULLANMANIZ YETERLİ 400TL`DEN 5.000TL YE KADAR. SALİH KAPLAN 0543.315 42 99 BIREYSEL VEYA KURUMSAL FIRMALARA ÖZEL HATLAR İRTİBAT İÇİN SALİH KAPLAN 0543.315 42 99

Acil Para lazım ( önemli mühim acil! ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Açıl lalem açıl...

Mobilya tasarımcısı Kadir Peker, ilginç, bir o kadar da foksiyonel bir tasarıma imza attı. ‘Lale’ adlı oturma grubu tasarımı, tıpkı bir lale gibi açılıyor, istenildiğinde ise kapatılabiliyor. Genç yetenekleri ortaya çıkarmak, onlara fırsat tanımak amacıyla düzenlenen yarışmalar çoğu zaman bu amacına ulaşıyor. Aslında hiç akıllarında yokken birdenbire yarışmalarla adını duyuran gençler,...
  2. Acil Durumlarda Acil telefonlar

Arıza İhbar - 102 Arıza Takip - 101 Yangınİhbar - 110 Acil Servis - 112 Alo Doktor - 113 Uluslararası Kayıt - 115 Uluslarası Sıra Sorma - 115 Bilinmeyen Numaralar - 118 Posta Kodu - 119 Telefon Arıza - 121 Ankesör Arıza - 122 Teleks Arıza - 123 Data Arıza - 124 Radyo-TV Arıza - 125 Kablo Arıza - 126 Şehirlerarası Kayıt - 131 Şehirlerarası Sıra sorma - 131 Beklemesiz Arama - 131 Çağrı - 133...
  3. memati acil helikopter lazım

memati acil helikopter lazım - usta, nereden bulayım ben hemen? - işin bu memati - tamam abi. memati dışarı çıkar bir dk sonra gelir - ne oldu memati? - usta alex ile konuştum haberler iyi, helikopter yolda - tamam .................................................. .................................................. ................... -memati acil helikopter lazim -abi acil kolu kafanın az...
  4. istemeye geliyolar acil zayıflamam lazım

acil zayıflamam lazım zayıflamam lazım çok acil acilen zayiflamam lazim mrba arkadaşlar 1 hafta sonra 13 eylülde istemeye gelicekler sevdiğim adam ve ilk defa ailesi ile tanışıcam boyım 1.55 klom 53 3 kilo bir htada nasıl verilir sttresten daha çok yemek yiyesim varrr dudağım uçuk stresten ve vücüdum stresi dışarı vurmaya başladı hastalık olarak :S içimdede önceki yaşdığım olaydan doalyı...
  5. sen gelmez oldun notaları lazım,acil!!

Sen gelmez oldun şarkısının notaları lazım acil,bulabilirmisiniz?
  6. acil cevap lazım

ya arkadaşlar ben 15 yaşındayım ve 36 ytl borcum var tamam fazla bir para değpil fakat bana göre fazla. annem ile babama diyemiyorum çünkü kızarlar. ya nasıl ödüycem bilemiyorum lütfen yardım edin. ne yapmam lazım.ne olur yardım edin. hep arkadaşım yüzünden oldu sınıfa avon satan bir kız girdi dediki ben avondan malzeme satıyorum alıcak olan varmı dedi ben sadce ilk başta 18 ytl lik malzeme...
  7. acil su döngüsü ile ilgili slogan lazım çok acil

Melekler melekliğinizi gösterin şimdi ve lütfen su döngüsü ile ilgili sloganlar bulalım ne olur yardım !! :S
  8. acil yoğurtlu mezeler lazım

Misafirlerim gelecek ve yarın hazırlık yapmam lazım.Bana acilen bildiğiniz yoğurtlu mezeleri yazabilirmisiniz, şimdiden sağolun :D
  9. acil tiramisu tarifi lazım kızlar

Selamlar herkese, kızlar misafirlerime tiramisu yapmak istiyorum ama elimde iki farklı tarif var. Hangisi doğrusu bilemedim.Siz de yazın da hangisi tutarsa onu yapacam :)
  10. acil tasarrufla ilgili sözler lazım

Melekler, bana acilen tasarrufun önemini anlatan tasarrufla ilgili sözler lazım.Ne olur acil, bana yardım edebilirmisiniz :S

Sayfayı Paylaş