gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Acil Satilik 10 Adet Laptop

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar elimizde 10 adet Fujitsu Siemens Esprimo V5535 GL marka laptop bulunmaktadir. Urunlerin hicbirinin ambalaji acilmamistir ve hepsi 2 yil garantilidir. Talep edene faturasiyla beraber teslim edilecektir. Urunun piyasa fiyati KDV dahil 720-750 dolar civarindadir. Bir musterimizden odeme olarak aldigimiz bu urunleri acilen nakite cevirmek zorunda oldugumuz icin KDV dahil 650 dolar olarak satiyoruz. Urun ozelliklerini ve fotografini asagida bulabilirsiniz.

Irtibat icin Cihan Cetinkaya: 0536 230 51 69 - [email protected]

Fujitsu Siemens Esprimo V5535 GL Laptop

# Islemci: Intel Core 2 Duo T5250-1.5GHz
    # Isletim Sistemi: FreeDOS
    # Ekran: 15.4" TFT WXGA BrilliantView - Parlak Ekran (1280x800)
    # Grafik Kartı: 64MB SiS Mirage 3+ -ekran karti (max.256MB)
    # Sabit Disk: 160GB (5400rpm) S-ATA HDD
    # Bellek: 1024MB DDR2 Bellek (667 Ram)
    # Optik Surucu: DVD Super Multi Drive (Double Layer)
    # Kablosuz Iletisim: Wireless LAN 802.11 b/g
    # Iletisim: Ethernet LAN 10/100/1000 Fast Ethernet (SiS196)
    # Arayuz: 3x USB 2.0, 1x Express Card slot (34/54 mm), 1x VGA, 1x LAN RJ-45, 1x microphone, 1x kulaklık 1x DC-in, 1x Kensington Lock
    # Klavye - Mouse: Q Klavye, Touch Pad Mouse
    # Batarya: Li-Ion Pil
    # Boyutlar: 360mm x 260mm x 39mm
    # Ağırlık: 2.7 kg
    # Garanti: 2 yil

alıntıdır

Acil Satilik 10 Adet Laptop konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laptop Kullanıcılarına 10 Altın Öğüt

Laptop Kullanıcılarına 10 Altın Öğüt

laptopa su dökülürse klavyeye su dökülürse laptopa çay 1 - Sabit diskimi bölümlere ayırmalı mıyım? Bazı bilgisayar kullanıcıları sabit disklerini ilk aldıkları günkü gibi yani tek bölüm olarak kullanırlar. Fakat herhangi bir sistem sorunu ya da işletim sisteminde oluşabilecek bir hata sonucunda sabit disk içerisindeki bütün önemli bilgiler büyük olasılıkla C: bölümünde kalır ve bu da geri...
  2. 10 Adet Kestane 5 dilim ekmeğe eşit

10 Adet Kestane 5 dilim ekmeğe eşit

Şişmanlama korkusu sebebiyle hemen kestiğimiz tatlılar, kek, bisküviler, meşrubatlar, çikolatalar basit karbonhidrat içerir. Baklagiller, ekmek, tahıllar, bazı meyveler ve sebzeler de kompleks karbonhidrat içerir. Kompleks karbonhidratlar rafine edilmediğinden daha sağlıklıdırlar. Yağ oranı düşük karbonhidratlarla beslenmek diyabete ve kalp hastalıklarına zemin hazırlıyor. Bu nedenle glisemik...
  3. Acil Satilik Tamamen Dantel Masa örtüsü

Acil Satilik Tamamen Dantel Masa örtüsü

satılık danteller satılık dantel satilik danteller satilik dantel masa örtüsü fiyatları arkadaşlar acil müşteri arıyorum bu masa örtüsüne ilğilenenler lütfen özelden yazınız fiyat görüşülür
  4. Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

kizlar yepyeni bir forum aciyorum.. ve yumurtlama gununde degilde yumurtlama gununden sonra hamile kalanlar varsa hikayelerini paylasmalarini cok isteriz... insallah actigim bu yeni forum butun melekelere sans ve ugur getirsin:dilektut:. ve Allah kucuk meleklerimizi bizlere armagan etsin insallah..:ebebek:
  5. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

Sayfayı Paylaş