gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acil Servis Eller Yalan Şarkı Sözleri burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Acil Servis Eller Yalan Şarkı Sözü

Acil Servis Eller Yalan

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere bu sayfamızda sevilen şarkılardan biri olan Acil Servis Eller Yalan şarkı sözleri sunuyor ve bizden bu şarkının sözlerini isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Bülbül güle yandı
    Gülüm nasıl buna yanmam
    Hasretin içimde yar
    Ellere varma bana var

Gül bülbüle küsmüş
    Gülüm nasıl buna yanmam
    Eller yalan kanma yar

Ellere varma bana var

Özledim ah gülümü gayrı
    Bana yine gül, yine bana gül
    Ölürümde ah gülümden ayrı
    Gülüşüne yine ben
    Eller yalan kanma yar
    Ellere varma bana var

Acil Servis Eller Yalan Şarkı Sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Servis Neden Önemlidir?

Acil Servis Neden Önemlidir?

ACİL ; tıbbi anlamda hastanın fiziksel ya da duygusal yönden tehlike içinde bulunduğuna inanılmasıdır. İnsan yeryüzünde var olduğundan beri kaza geçiriyor ya da acil müdahaleyi gerektiren sorunlar yaşıyor. Bu da acil müdahaleler için de bir birimin gerekliliğini doğurmaktadır. Bu gereksinimin sonucunda “acil servis” devreye girmektedir. Acil tıp; tıp biliminin, hem en eski hem de en yeni...
  2. Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü selam millet gökselin aşkın yalanmış şarkısını hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama bilen varsa sözlerini buraya yazsın lütfen.
  3. Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar çok seviyorum o şarkıyı ben yaa
  4. Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde şarkı sözleri Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) İlk aşkımın peşindeyim ben yıllar boyu Ne başladı bu macera ne geldi sonu Unutmak zor değildi en kolay...
  5. Acil Servis Zeynep Kimdir ?

Acil Servis Zeynep Kimdir ?

Acil Servis Dizisindeki Zeynep’i Bildiğiniz gibi başarılı oyuncu Nur Erkul canlandırıyor, Bizede Nur hakkında bilgiler sunmak düşüyor aslında bu sunumu hazırlanırken biraz Vikipedia üzerinden yardım aldığımı belirtmek isterim. Acil Servis Zeynep yani Nur Erkul 17 Nisan 1985 Bursa doğumlu bir oyuncumuzdur. Oyunculuk kariyerine tabi ki bu diziler için geçerli, Kasaba isimli dizide...

Sayfayı Paylaş