gebe
  1. tutkum

tutkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acil srıyerde kiralık ev arıyorm yardm edinn bilen varmıııı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında tutkum tarafından paylaşıldı.

çooooooook acil lazmmm

2. tutkum

tutkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar evi 2+1 arıyorm içi temiz bide site olursa benm için ii olur kirası 1000 1200 arası verebilirm varmı biliğinz biyer çok aciiil

acil srıyerde kiralık ev arıyorm yardm edinn bilen varmıııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  2. Acil ev ariyoruz :D

Acil ev ariyoruz :D

Kimin icin mi ev ariyoruz ?? Hele siz bir okuyunda anlarsiniz kimin icin oldugunu :D Orta Anadolu köylerinden birinden ötekine gelin götürülürken Kızılırmak'tan geçen gelin alayı köprünün yıkılması üzerine suya dökülmüş, bu arada gelin de kaybolmuştur. Bu çok acıklı olay toplumu öyle etkilemiş ki dalga dalga bütün yurda yayılmıştır. Bu ağıt o acı ile yakılmıştır. Sözü de, ezgisi de...
  3. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  4. İzmirde en ucuz kiralık evler hangi semtte ?

İzmirde en ucuz kiralık evler hangi semtte ?

Bir çok neden den dolayı şehir değişikliği gerekebilir.Atmalar,sağlık sorunları,daha iyi bir yaşam kalitesi,çocukların eğitimi gibi nedenlerden ötürü şehir değişiklikleri olabiliyor.Bu nednelerden ötürü şehir değişikliği yapıcakların göz önünde bulundurması gereken en önemli nokta tabiki mali durum.Ulaşımdan,tüketime,beslenmeden eğitime ,sağlıktan konuta bildiğiniz üzre her alanda para lazım...

Sayfayı Paylaş