gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acil su döngüsü ile ilgili slogan lazım çok acil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler melekliğinizi gösterin şimdi ve lütfen su döngüsü ile ilgili sloganlar bulalım ne olur yardım !! :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Damlaya damlaya göl olur boşa giderse su inan göller kurur
    Yapman gereken çok basit işin bittiğinde düğmeyi musluğu kapat

Su döngüsü olmasa neyle yaşar bu insanlar

Su döngüsü olmasa neyle canlanır bu otlaklar bize hayat veren canlılar

Su döngüsünün önemini anlaman için illa susuz kalmanmı gerek

Su döngüsü sandğın kadar önemsiz olsaydı su yaratılmazdı

Suya saygın olsun zira o olmasaydı sen var bile olamazdın

acil su döngüsü ile ilgili slogan lazım çok acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Hemşirelik ile ilgili (lütfen yardım edin acil =( )

Arkadaşlar lys sınavına girdim sayısal mezun oldum tercihlerimde hemşireliği yazıp yazmamakta kararsızım yapabilir miyim bilmiyorum çok zor çünkü..lütfen yardım edebilir misiniz beni aydınlatır mısınız? =) (acil)
  2. çok acil

çok acil

merhaba arkadaşlar derdime çare ne olur en son mart ayının 3ünde adet oldum ayın 26sında adetime 8gün kala beta hcg yaptırdım o çıktı hemşireye sordum gebe değilsiniz dedi bende buna binaen diş filmi çektirdim sizce gebelik var mı dır yok mudur acil cevap
  3. Çok acil.

Çok acil.

Benim durumumu bilen biliyor..Biri var bana ciddi yaklaşıyor bende kısmen etkilendim..ama geçmişimden bahsetmedim terkedebilcek gitcek potansiyelde biri ama gelip isteyecek beni ama sorup soruşturcak okulda arkadaşlarım vs durumu biliyor vehep düşman oldular bana hadi diyelim istedi napacam kızlar bana akıl verin ağzını aradım anlatmak için kesinlikle tahammül bile edemedi.. sanırım ömür boyu...
  4. acil tasarrufla ilgili sözler lazım

acil tasarrufla ilgili sözler lazım

Melekler, bana acilen tasarrufun önemini anlatan tasarrufla ilgili sözler lazım.Ne olur acil, bana yardım edebilirmisiniz :S
  5. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?

Sayfayı Paylaş