gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Acil tırnak kırılmasında ne yapmalı?

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tırnakların kırılmaması için ne yapılmalı tırnakların kırılmaması için ne yapmalı tırnak yapmalı Tırnak uzatanların en çok sinir olduğu noktalardan biri hiç beklenmedik anlarda tırnak kırılmalarıdır.Eğer tırnağınız kırıldıysa ve yanınızda tırnak törpünüz yoksa size gerekli olan sadece bir kibrit kutusu:) [​IMG]
    Kibrit kutusunun kibriti yaktığı*nız kısmı acil tırnak kırılmalarında size törpü görevi görecektir.

Acil tırnak kırılmasında ne yapmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otomobildeyken acil Durumlarda Ne Yapmalıyız

Otomobildeyken acil Durumlarda Ne Yapmalıyız

Kaymanın Kontrolü Araçlarda kayma lastiklerin yeri tutmamasından dolayı meydana gelir. Kaymanın önlenebilmesi çeşitli faktörlere bağlıdır: Aracın önden veya arkadan çekişli olması; kaymaya neden olan yol yüzeyinin kaplı olduğu malzeme veya üzerine yayılmış olan materyalin cinsi (kum, yağ, kar, çiğ, vs.) kaymanın şiddetini ve yönünü etkiler. Bunlar araçta başlayan kaymayı önleme açısından...
  2. Tırnak Kırılmasının Nedenleri Hakkında Bilgiler

Tırnak Kırılmasının Nedenleri Hakkında Bilgiler

Bu konu; tırnak kırılmasının sebepleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, el ve ayak bakımı kadınlar için son derece önem taşır. Hatta kendi bakımımız şöyle dursun, karşımızda ki insanın elleri de öncelikli olarak dikkat etttiğimiz yerlerin başında gelir. El bakımında zaman zaman karşılaştığımız sorunların başında da tırnak kırılmaları gelir. Alacağımız bazı önlemlerle önüne...
  3. acil telefonum suya düştü ne yapmalıyım

acil telefonum suya düştü ne yapmalıyım

Ya kızlar telimi banyoda ki su kovasının içine düşürdüm, hemen çıkardım, pilini falan söktüm ama daha ne yapmalıyım :S
  4. Kırılmadan Tırnak Uzatmak İsteyenlere Öneriler

Kırılmadan Tırnak Uzatmak İsteyenlere Öneriler

tırnak uzatmak, kırılan tırnaklara çözüm, tırnak uzatma Kırılmadan tırnak uzatmak isteyenler bazen olur olmaz zamanlar da can sıkıntısı yaşayarak tırnakların kırılması sonucun da bu isteklerini gerçekleştiremezler. Uzun tırnaklar içinde kırılan tırnağın görsel olarak da görüntüsü kötüdür. Kırılmadan bir türlü tırnak uzatamıyorsanız sizlere 5 pratik çözüm önerilerini sunuyoruz. Bu öneriler...
  5. Bebeğimin tırnağını kesemiyorum ne yapmalıyım?

Bebeğimin tırnağını kesemiyorum ne yapmalıyım?

bebeğin tırnağı nasıl kesilir,bebeklerde tırnak nasıl kesilmeli,bebeğin tırnağını nasıl kesmeliyim,bebeklerde tırnak kesme hakkında bilgiler Tırnakların çabuk uzamaması için çok kısa kesmek sakıncalıdır. Çok kısa kesilen tırnaklar diplerinde enfeksiyona veya kanamaya sebeb olabilir. Bebeğinizin tırnaklarını çocuklar için üretilen küçük çıt çıt makaslarla kesebilirsiniz, eğer normal tırnak...

Sayfayı Paylaş