gebe
  1. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43

Acil yardım,Facebookta oyunlarım açılmıyor

Konu, 'Bilgi Deposu' kısmında Derya48 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar facebookta oyunlarım açılmıyor.Get adobe Flash Player ı yükle dio yüklüorum yüz defa olmuo :((

Acil yardım,Facebookta oyunlarım açılmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Ya kızlar dün facebook'a girmek istedim ama açılmıyor neden açılmıyor bir bilginiz var mı bendemi sorun var acaba kontrol edermisiniz sizde açılıyor mu diye
  3. Chrome'da Facebook Sohbet Penceresi Açılmıyorsa...

Chrome'da Facebook Sohbet Penceresi Açılmıyorsa...

Bu konu; chromeda facebook sohbet penceresi açılmıyorsa hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook kullanıyor ve chrome tarayıcısında facebook sohbet penceresini açamıyorsanız tam da doğru konudasınız. Bu sorun facebookun sistem değişikliklerinden ileri geliyor. Ama bunun için de yapabileceğiniz şeyler var.. Facebook sohbet sisteminde yaptığı değişikliklerden dolayı...
  4. formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

Ya kızlar yaşayan varmı bilmiyorum ama formspring beni engelleme mi yaptı nedir bilemiyorum ama giremiyorum açılmıyor sayfa sizde de böyle mi ne yapabilirim
  5. iphoneda face açılmıyor yardım

iphoneda face açılmıyor yardım

Iphoneumda facebook sayfasını açamıyorum.Sırf bende mi böyle yoksa genel bir sorunmu var yardım edin lütfen :S

Sayfayı Paylaş