gebe
  1. tosbia

tosbia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acil yardım farlutal

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tosbia tarafından paylaşıldı.

farlutal farlutal ve gebelik kullanırken adet olmak kullanırken hamile kalmak hamile kalınırmı merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 5 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez normal miktarda-renkte adetimi görmüş olmama rağmen 12 haftalık hamile olabilir miyim?hiç bir belirtide mevcut değil.tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.eğer hamile olsaydım ilaç kullanmama rağmen normal adetimi görür müydüm?kafam çok karışık.

2. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bencee hamıle degılsındır cunku hamıle kalmak anlattıgın sekılde o kadar kolay degıll...endıse etme ıns..ölee bısı olmamıstır duzensız dıyosun adetlerım gene bı duzensızlıkte kaynaklaanan bı durum olabılır bıde pskıollojık olarak kafaya taktıgın korktugun ııcnde olamıyorsundur emın olmak ıcınn bı test yaptırr ve bu supheden kurtul derım...bıde farlutalı bende kullanmıstım dr bana 1 hfta ıcınde olmazsan gene gelırsın demıstı ve 3 gun sonra olmustum ben yanıı bıraz daha bekle ıstersen olmazsann bı dr gıt..yada test yaptır

acil yardım farlutal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardım edin neolurrr

acil yardım edin neolurrr

kızlar sıze bısey sorcam acıl cevap verın neolur doktora gıttım kan degerım artmamıs fazla ve kımyasal gebelık olabılır dedı.dua edın neolur bebgım tutunsun düşmesın ,bu konuda bılgısı olan varsa yardım etsın lütfen.moral falan kalmadı.kanamam olursa dıyekorkuyorum hersey bıter ozaman.bırakmasın benı bebegım.
  2. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  3. Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa...
  4. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  5. acil yardım meleklerrrrrrrrrrrrrr

acil yardım meleklerrrrrrrrrrrrrr

kızlarr cagla4277 arkadaşımızın babası 6. kattan düşmüş komada duaya ihtiyacı var..herkes elinden geldiğince yasin ayetel kürsü okuyup şifa için okusunn..babasının adı ismail karasu babasının adıı..allahım inş şifa versinn hayatımm

Sayfayı Paylaş