gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acil yardım kızlar!

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ayşecim tatlım sen koyu çok önce açmışsın fakat yardım soru, öneri vs. bölümünde değil eger ki o bölümde olsa daha fazla konun görünür ve yardım alabilirdin. Ama ben madem konuya geldim bir iki şey sölim sonra gideyim belki başka melekelrimizde misafirine çayın yanında birşeyler ister :)

Mesela Sılam Nisa adli meleğimizin bir tarifi :)
    http://www.meleklermekani.com/hamur-isleri/183742-milfoyden-fil-kulaklari-denenmis.html

yada;

Pelinim güzel bir kurabiye tarifi;
    http://www.meleklermekani.com/hamur-isleri/170304-yesilcayli-kopuk-kurabiye.html

bir seçenek daha;

Gizemlimin güzel kurabiyesi gibi.. bunlardan daha fazlasını Tarifler kısmında bulabilirsiniz melekler..
    http://www.meleklermekani.com/biskuviler-kurabiyeler/179014-altin-dugme-kurabiyesi.html

acil yardım kızlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  3. Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa...
  4. kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar parmağımın arasında ufak bir acıyla başladı herşey ilk başta su topladığını sandım daha sonra giderek büyüdü tamda yüzük parmağımın arasında artık baş edemiyoorum acısından nasıl geçiricem acil yardım edin:haydi:
  5. tüp bebek yaptırdım tutmadı acil yardım lütfen kızlar

tüp bebek yaptırdım tutmadı acil yardım lütfen kızlar

tüp bebek yaptırdım tutmadı o ay adet gördüm ve bu ay adetim de gecikme oldu 3 gün geçtikten sonra evde idrar testi yaptık ikinci çizgi çok silik bir şekilde varla yok arası çıktı 5.günü kan testi yaptım sonuç 0.12 çıktı (negatif) dendi bugün 6.günü hala adet görmedim acaba tedavide kullandığım iğnelerden dolayımı bu gecikme veya hamile miyim bu durumu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?

Sayfayı Paylaş