gebe
  1. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acil yardım lütfennn

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında oinone9 tarafından paylaşıldı.

sevgilim bana hediye almıyor sevgilime yılbasında spor çanta almya karar verdm ve beraber seçmek istedim ona bunu söledgmde keyfi kactı oysa topcu oldgndan işine yarıcak çantayı kendi seçmesi daha dogru olur die sölemiştm.meger bana alıcagı hediyeyi düşünmemiş benim alıcak oldgmu duyunca üzülmüş dert etmemesi gerektgni söledm sonra dökülüverdi dogumgünümdede hediye almamış oldugunu uzun zaman almıyınca aklına hediye almanın gelmedgni maaşını aldıgını ama kadın gününe yatırdgnı söledi paranın ilerde sıkıtıgında işe yarıcagını düşündgünü anlattı. geriye kalan paranında ancak yanıma gelmeye yeticegni söledi(kocaelide suan)100 lirası kalmış üzülme gerek yok yanıma gelmen yeter dedim ama icimde kurtlar dolanmıo desem yalan olur ona bölece paranı harcamamş olursun zaten harcıcak biyerde yok birikmiş olur filan dedim oda evet harcıcak biyerde yok boşa gitmemiş olur dedi.tabiki parasını birktirmek istemesi cok güzel ama icimde bi şüphe zaten benden kmlerce uzak ve bana yeterince deger vermedgni düşünmeye basladım biyandan hediye alamadıgı için üzüldügünüde görüyorum ama küçük bi hediyeyle gönlümüyapmasını ona benmi sölemeliyim yani bi toka bile alsa düşüncedir yada hic para harcamadanda bişe yapabilir bn ona neler yapmıştım 3 senenin emegi var ne yapmam gerektigini bilmiyorum böle bi sebepten ondan ayrılmanında sacma olucgnı düşünüyorum zaten onsuzda bi hayat düşünemiyorum tam bi cıkmazdayım nolur yardımcı olunn henüz 18 yaşındayım bana akıl vercek ablalara ihtiyacım var......

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım sana hediye almaması kötü birşey değil. Tamam alsa hoş olur ama seebleri varmış ki zaten.. Üzülme ve üzme boşyerede.

3. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin tepkisi bu oldu sanrm haklısınız onu asla üzmem icimde tutarım üzülsemde tşk ederim ablacım.

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    benim sevgilim sevgililer gününde bana hediye almadı lafını bile etmedi bende aldıgım hediyeyi veremedim senı iyi anlıyorum ama hıc sorun bıle yapmadım senı sevmedıgı anlamına gelmiyor sadece düşünememesi bizim için ne kadar önemli oldugunu anlayamaması gibi dedim ve üstünde durmadım sende öyle yap canım bak kendinide üzüyorsun..

herkezin öyle düşünmesine gelince sanmıyorum bazıları seni haklı bulurken bazılarıda suçlu bulabilir konuyu görmemişlerdir . dur az reklam yapalım chatte belki faydası olur :D

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kız canımcım bi hediye için ayrılma düşünülür mü yaaa öyle şey olurmu ablam bak senin yanına gelmek için para hesabı yapıyomuş anladığım kadarıyla yanına gelse seni görse o bile yeter sana yani belki hediye de alacak sana sürpriz yapacak herşeyi düşünmen lazım belki para durumu yok şuan eğer gerçekten seviyosanız birbirinizin yanında olmalısınız iyi günde de kötü gündede ben böyle düşünüyorum hediyeyi de kafana takma evlenseniz yarın birgün telafi eder bu günleri canım benim

6. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçek bi meleksinn dogumgünümde almamıştı dedimya ogun sorun etmedim 2.olunca şüpheler basladı ama haklısn erkekler böyle kabullenmek lazım bnde gecen yılbaşında verememiştim o almadıgı icin cok zor bi durum gercekten suanda alsammı almasammı emin dglim gönlüm diyor al aklım diyor alma ama alırsam oda görür belki nolursa olsun böle seylere deger verdigimi ve anlar kadınları kim bilir...

7. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    tatlm hiç belli olmaz belki sana sürpriz yapmak içn almadğını söylüyodur olamaz mı?hediye zaten sürpriz değil midr??bi de böyle düşün bakalm.Ayrıca alsa da almasa da yannda ve sennle olması yeterli.Hayat öyle kısa ki ve ilerde o kadar çok şeyle karşılaşıcaksn ki,geriye dönüp baktığında ben buna mı üzülmüşm de yormuşm kendimi diceksin.O yüzden hayatın ve sevdiğinle birlikte olmann tadını çıkar..Bi de ALLAH sevgilinn seni bırakıp gittiğini düşün??ne kadar zor değil mi??o yüzden elindekyle mutlu ol bitanem ve yanına geleceği zmaanı bekle.belki dediğim çıkar ne dersin?

8. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ben kadın gününü anlamadım

9. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baska sorunlarımızda olmustu bikac aydır sürekli tartışıyoruz tam düzelio derken simdi de bu die düşndgmden ayrılmak gelmişti aklıma ama yanlış düşündgmü anladım yardımlarınız için cok saolun.

10. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpriz yapacagına ihtimal vermiyorum ablacım 3 senede onu iyi tanıdım alamıcagı için üzülüo bile ama biraz tembeldir benm askım cok beklentiye girdm zamanında hepsi bosa cıktı.ama haklısın kıymetini bilmem gerek ve oldugu gibi kabullenmem...yardım icin teş ederim.

11. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cay börek kek yapılır altın günüde denir hani ev hanımları toplaşıp dedikodu kazanını kaynatır:D

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Eee altınlar nerde bizede düşermi acep? :):D hahaha

canım dert etme üzülme

13. oinone9

oinone9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düşer tabi böcegimin biriktirdgi altınlar hepimize yeter:D üzülmyrm artk gereksiz oldgunu anladım cok tşk ablacımm.

acil yardım lütfennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. handan abla acil lütfenn

handan abla acil lütfenn

mrb handan ablasım biliyorum özelden kimseyi kabul etmiyorsun ama senden özel bir ricam olacak.benim içinde tarot falına bakarmısın rica etsem.bakmazsanda canın sağolsun. adım dilek 30 ekim 1985 onun adı:burak 14 temmuz 1984 doğumlu aramızdaki ilşki ne olacak geleceğimize bakarmısın tekrar barışacakmıyız ablam bakarsan gerçekten beni mutlu edersin
  2. yardım lütfenn melekcikler

yardım lütfenn melekcikler

tüylerin çıkmaması için tüy çıkmaması için muhabbet kuşunun insana zararları muhabbet kuşunun zararları kuşu Ben muhabbet kuşu almak istiyorum ama ailem çok tüy döktüğünü söylüyor. Acaba bu bir dönem mi? eğer geçici ise kaç ay ve ya sene sürer lütfen cevap yazın çok istiyorum :(
  3. çok acil cevap lütfenn !!!

çok acil cevap lütfenn !!!

Arkadaşlar tarot bölümü açıldımı yani ramazan dolayısıyla ara verilmişti ya tekrar fal bakılmaya başlandımı acaba ???
  4. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  5. 23 haftalık hamileyim yardım lütfennn :(

23 haftalık hamileyim yardım lütfennn :(

Merhabalar 22+4 haftalık hamileyim bebeğim şu iki gündür bugünde dahil pek hareket etmıyor endişeleniyorum artık bugün saat 07:15 te kalktım en son 07:45 te üç kez vurdu o kadar 2 gündür boyle toplamda 10 u geçmiyor hareketını hıssetmem doktorumu arasam gel bakalım dıyecektır ama ben herseye evfam yapan biri olmak istemıyorum .. Benımle aynı haftada olan bayanlar bana yardımcı olabılır mı yada...

Sayfayı Paylaş