acil yardım lütfennn

oinone9

Yeni Üye
Üye
acil yardım lütfennn
sevgilim bana hediye almıyor
sevgilime yılbasında spor çanta almya karar verdm ve beraber seçmek istedim ona bunu söledgmde keyfi kactı oysa topcu oldgndan işine yarıcak çantayı kendi seçmesi daha dogru olur die sölemiştm.meger bana alıcagı hediyeyi düşünmemiş benim alıcak oldgmu duyunca üzülmüş dert etmemesi gerektgni söledm sonra dökülüverdi dogumgünümdede hediye almamış oldugunu uzun zaman almıyınca aklına hediye almanın gelmedgni maaşını aldıgını ama kadın gününe yatırdgnı söledi paranın ilerde sıkıtıgında işe yarıcagını düşündgünü anlattı. geriye kalan paranında ancak yanıma gelmeye yeticegni söledi(kocaelide suan)100 lirası kalmış üzülme gerek yok yanıma gelmen yeter dedim ama icimde kurtlar dolanmıo desem yalan olur ona bölece paranı harcamamş olursun zaten harcıcak biyerde yok birikmiş olur filan dedim oda evet harcıcak biyerde yok boşa gitmemiş olur dedi.tabiki parasını birktirmek istemesi cok güzel ama icimde bi şüphe zaten benden kmlerce uzak ve bana yeterince deger vermedgni düşünmeye basladım biyandan hediye alamadıgı için üzüldügünüde görüyorum ama küçük bi hediyeyle gönlümüyapmasını ona benmi sölemeliyim yani bi toka bile alsa düşüncedir yada hic para harcamadanda bişe yapabilir bn ona neler yapmıştım 3 senenin emegi var ne yapmam gerektigini bilmiyorum böle bi sebepten ondan ayrılmanında sacma olucgnı düşünüyorum zaten onsuzda bi hayat düşünemiyorum tam bi cıkmazdayım nolur yardımcı olunn henüz 18 yaşındayım bana akıl vercek ablalara ihtiyacım var......

Canım sana hediye almaması kötü birşey değil. Tamam alsa hoş olur ama seebleri varmış ki zaten.. Üzülme ve üzme boşyerede.

herkesin tepkisi bu oldu sanrm haklısınız onu asla üzmem icimde tutarım üzülsemde tşk ederim ablacım.

benim sevgilim sevgililer gününde bana hediye almadı lafını bile etmedi bende aldıgım hediyeyi veremedim senı iyi anlıyorum ama hıc sorun bıle yapmadım senı sevmedıgı anlamına gelmiyor sadece düşünememesi bizim için ne kadar önemli oldugunu anlayamaması gibi dedim ve üstünde durmadım sende öyle yap canım bak kendinide üzüyorsun..

herkezin öyle düşünmesine gelince sanmıyorum bazıları seni haklı bulurken bazılarıda suçlu bulabilir konuyu görmemişlerdir . dur az reklam yapalım chatte belki faydası olur :D

kız canımcım bi hediye için ayrılma düşünülür mü yaaa öyle şey olurmu ablam bak senin yanına gelmek için para hesabı yapıyomuş anladığım kadarıyla yanına gelse seni görse o bile yeter sana yani belki hediye de alacak sana sürpriz yapacak herşeyi düşünmen lazım belki para durumu yok şuan eğer gerçekten seviyosanız birbirinizin yanında olmalısınız iyi günde de kötü gündede ben böyle düşünüyorum hediyeyi de kafana takma evlenseniz yarın birgün telafi eder bu günleri canım benim

gerçek bi meleksinn dogumgünümde almamıştı dedimya ogun sorun etmedim 2.olunca şüpheler basladı ama haklısn erkekler böyle kabullenmek lazım bnde gecen yılbaşında verememiştim o almadıgı icin cok zor bi durum gercekten suanda alsammı almasammı emin dglim gönlüm diyor al aklım diyor alma ama alırsam oda görür belki nolursa olsun böle seylere deger verdigimi ve anlar kadınları kim bilir...

tatlm hiç belli olmaz belki sana sürpriz yapmak içn almadğını söylüyodur olamaz mı?hediye zaten sürpriz değil midr??bi de böyle düşün bakalm.Ayrıca alsa da almasa da yannda ve sennle olması yeterli.Hayat öyle kısa ki ve ilerde o kadar çok şeyle karşılaşıcaksn ki,geriye dönüp baktığında ben buna mı üzülmüşm de yormuşm kendimi diceksin.O yüzden hayatın ve sevdiğinle birlikte olmann tadını çıkar..Bi de ALLAH sevgilinn seni bırakıp gittiğini düşün??ne kadar zor değil mi??o yüzden elindekyle mutlu ol bitanem ve yanına geleceği zmaanı bekle.belki dediğim çıkar ne dersin?

kız canımcım bi hediye için ayrılma düşünülür mü yaaa öyle şey olurmu ablam bak senin yanına gelmek için para hesabı yapıyomuş anladığım kadarıyla yanına gelse seni görse o bile yeter sana yani belki hediye de alacak sana sürpriz yapacak herşeyi düşünmen lazım belki para durumu yok şuan eğer gerçekten seviyosanız birbirinizin yanında olmalısınız iyi günde de kötü gündede ben böyle düşünüyorum hediyeyi de kafana takma evlenseniz yarın birgün telafi eder bu günleri canım benim
baska sorunlarımızda olmustu bikac aydır sürekli tartışıyoruz tam düzelio derken simdi de bu die düşndgmden ayrılmak gelmişti aklıma ama yanlış düşündgmü anladım yardımlarınız için cok saolun.

tatlm hiç belli olmaz belki sana sürpriz yapmak içn almadğını söylüyodur olamaz mı?hediye zaten sürpriz değil midr??bi de böyle düşün bakalm.Ayrıca alsa da almasa da yannda ve sennle olması yeterli.Hayat öyle kısa ki ve ilerde o kadar çok şeyle karşılaşıcaksn ki,geriye dönüp baktığında ben buna mı üzülmüşm de yormuşm kendimi diceksin.O yüzden hayatın ve sevdiğinle birlikte olmann tadını çıkar..Bi de ALLAH sevgilinn seni bırakıp gittiğini düşün??ne kadar zor değil mi??o yüzden elindekyle mutlu ol bitanem ve yanına geleceği zmaanı bekle.belki dediğim çıkar ne dersin?
süpriz yapacagına ihtimal vermiyorum ablacım 3 senede onu iyi tanıdım alamıcagı için üzülüo bile ama biraz tembeldir benm askım cok beklentiye girdm zamanında hepsi bosa cıktı.ama haklısın kıymetini bilmem gerek ve oldugu gibi kabullenmem...yardım icin teş ederim.

Geri