gebe
  1. eda yigit

eda yigit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

acil yardıma ihtiyacım var

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında eda yigit tarafından paylaşıldı.

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Korunmasız birliktelik sonrası önlem alınmış.Ertesi gün hapı kullanmışısnız gebeliği %85-90 önler.Gecikmenizolursa test yapın.Gebe kalacağınızı düşünmüyorum.

acil yardıma ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar bir arkadaşımın Almanya'ya gitmesi lazım. Akraba ziyareti için.. Şimdi konuştuk konuyu. İkimizde internetten baktık birşeyler ama hiç birşey anlamadık :D Alman konsolosluğuna falan gidecekmişiz galiba ama ilk önce hangisine gideceğiz? Gitmeden yapılması gerekenler var mı? Varsa neler? Bunları bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Bu arada arkadaşımın pasaportu da yok :D Eminim burda...
  3. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  4. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  5. yardıma ihtiyacım var hem de acil!

yardıma ihtiyacım var hem de acil!

selamlar hayırlı geceler 2 gündür makatımda bi ağrı var karnımda da sancı genelde akşamları oluyor,başım filan dönüyo önüm kararıyo sancı girdiği zaman ara ara oluyo ama dayanılmaz oluyo büyük abdesti yaparken de zorlanıyorum internette aradım ama bulamadım ikisini beraber hem makat ağrısı hem karın sancısını size sormak istedim ne yaparsam ne yersem iyi gelir nasıl geçer bi bileniniz var mı?

Sayfayı Paylaş