gebe
  1. ikozel

ikozel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acil yardımmm ltfen

Konu, 'Kadınca' kısmında ikozel tarafından paylaşıldı.

meraba.istanbulda bir okulda okuyorum üniversitede.bu ikinci okulum.ilk okulmdan yasadıgım bir bunalım sebebiyle ayrıldım.daha dogrusu tecavüze ugradım ve hayala ilşkimi kestim yaklaşık üç yıl.en büyük hayallerimdendi evlenmek cocuk sahibi olmak.kim temiz kalır ki böyle bir olaydan sonra.kimsenin artık beni istemiyecegini düşünüyordum.üç yıl sonunda yeniden bir okula kaydoldum ve basladım.ailemn yanında degildim.işe girdim kendimi derslerime verdim.güzel gidiyordu herşey.ve biriyle tanıştım.çok ilgiliydi.ailesini hayatını anlatıyordu aradıgım sıcaklıgı buldum.bir umut oldu yalnız kalırım korkularıma.sevgisizligim bitti.kısa süre sonra cadı masalına döndğ olay.tesadüfler ve durum geregi aynı eve tasındık.o beni aldatmaya basladı.ben sesimi cıkarmadım ve ayrılmaya karar verdim.fırsat vermedi affettiricegini söyledi.gerçi yaptıda şu anda üçüncü yılı beraberligimizinve beni cok sevdigini söylüyor bir sürü soruna ragmen ayrılmadık da.ama ben okulumu cok ihmal ettm bu sene mezun olmam grekirken iki yıl uzattm aileme bir cok yalan söyledim.tek istedigim onunla beraber olmak .benimde mutlu bir ailemin olması. ama hem kendimi kirli hissediyorum hemde o artık hiç bahsetmiyor evlilik konularından.ben söyledigimde ise inşallah lafı cıkıyor çok korkuyorum ...hiç bir gece gözüme uyku girmiyor.psikolojim altüst oldu.tabi ben cok kısa anlatmaya çalıştım ama olay ck detaylı lütfen bana yardım edin..içimden anneme durumu anlatmak geliyor ama korkuyorum ne yapmalıyım bilmiyorum.sürekli aglıyorum sürekli

acil yardımmm ltfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  2. her geçen gün şişiyorum acil yardımm :(((

her geçen gün şişiyorum acil yardımm :(((

şişiyorum kızlarr yardım edın yaa zehırlı guatır ve adet duensızlıgınden dolayı vucudum ödem toplamıs ve ben her gecen gun şişiyorum ne ıyı gelır hangı bıtkı ıyı gelır yardımcı olun banaa lütfeennn
  3. Kaşlarım eşittir derdim acil yardımmm:(

Kaşlarım eşittir derdim acil yardımmm:(

kaşlarım çok ince değerli melek dostlarım bayaği urastım ama kaslarım gürlesmio ne yapayım?
  4. acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

Melekler, acilen çok acilen çocuk kalbi romanının özeti lazım bana, ne olursunuz yardım edin, yarına yetişmesi lazım ve vaktim kalmadı :S
  5. gömleğime japon yapıştırıcı döküldü leke için acil yardımm

gömleğime japon yapıştırıcı döküldü leke için acil yardımm

En sevdiğim gömleğime japon yapıştırıcısı döküldü, nasıl becerdin demeyin tamamen benim aptallığım ve bu lekeyi nasıl çıkaracam bilmiyorum ne oılur yardım edin, yok mu bunun bir yolu :((

Sayfayı Paylaş