Acil yardımmmmmmmmm

fatos8334

Yeni Üye
Üye
Acil yardımmmmmmmmm
ali osman koyuncuoğlu
Arkadaşlar merhabalar ,
1 buçuk yıllık evliliğim var.Bikaç Özel hastahaneye gittim İlişki sırasında kasılma ve ağrılarım oluyo.VAGİNUSMUS olduğunu ve tedavi yöntemi olarak Saçma Sapan şeyler önerdiler.Bir bebek sahibi olmak istiyoruz.Bu konuda tedavi alan ve önerebilicek doktor bilen tedavi merkezi bilen varmı ?

Aşılama yöntemiyle bebek sahibi olmak istiyoruz. Bana fiyatlar hakkında bilgi verirmisiniz. İstanbul içinde özel ve devlet farketmez. birde Özel Sağlık Sigortam var bu karşılıyormu? Şimdiden ilgi gösterip zaman harcayıp cevap veren arkadaşlara cok teşekkürler .

UMutla kaLın ...

merhaba
Ben yeni üye oldum daha önce tüp bebek tedavisi tedavisi yatırdım doktorum Ali Osman Koyuncuoğlu kesinlikle size tavsiye ediyorum başarılar

selamlar. size beylikdüzü medicananın fiatlarını bildiğim için onları veriyorum; 2000-2500 dolar arası tutuyor bir tüp bebek tedavisi. heralde özel hastanelerde piya 3 aşağı 5 yukarı böyledir diye tahmin ediyorum. özel sağlık sigortaları bildiğim kadarıyla en azından bir kısmını ( belki de tamamınıdır, ki başarılı olup olmamasına göre de değişebiliyor) karşılıyordur. konu hakkında daha ayrıntılı ve güvenilir bilgisi olan arkadaslarda paylaşımda bulunursa güzel olur,. geçmiş olsun canım bu arada medicana tüp bebek aklında bulunsun baya iyi diyolar. görüşürüz

beylikdüzü medicananın methini ben de duydum gidenlerden fiyatlar da azçok 000_jasmin'in yazdığı gibiymiş. ordaki doktor da selman laçin beyfendi kendi alanında iyi isimlerden

Geri