gebe
  1. fatos8334

fatos8334 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Acil yardımmmmmmmmm

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında fatos8334 tarafından paylaşıldı.

ali osman koyuncuoğlu Arkadaşlar merhabalar , 1 buçuk yıllık evliliğim var.Bikaç Özel hastahaneye gittim İlişki sırasında kasılma ve ağrılarım oluyo.VAGİNUSMUS olduğunu ve tedavi yöntemi olarak Saçma Sapan şeyler önerdiler.Bir bebek sahibi olmak istiyoruz.Bu konuda tedavi alan ve önerebilicek doktor bilen tedavi merkezi bilen varmı ?

Aşılama yöntemiyle bebek sahibi olmak istiyoruz. Bana fiyatlar hakkında bilgi verirmisiniz. İstanbul içinde özel ve devlet farketmez. birde Özel Sağlık Sigortam var bu karşılıyormu? Şimdiden ilgi gösterip zaman harcayıp cevap veren arkadaşlara cok teşekkürler .

UMutla kaLın ...

2. pemboş

pemboş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmişolsn bildiğim kadarıyla aşılama çok masraflı bişey değilayrıca 9 10 defa deneme şansın var inşalh olur.

3. anne

anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    Ben yeni üye oldum daha önce tüp bebek tedavisi tedavisi yatırdım doktorum Ali Osman Koyuncuoğlu kesinlikle size tavsiye ediyorum başarılar

4. 000_jasmin_000

000_jasmin_000 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar. size beylikdüzü medicananın fiatlarını bildiğim için onları veriyorum; 2000-2500 dolar arası tutuyor bir tüp bebek tedavisi. heralde özel hastanelerde piya 3 aşağı 5 yukarı böyledir diye tahmin ediyorum. özel sağlık sigortaları bildiğim kadarıyla en azından bir kısmını ( belki de tamamınıdır, ki başarılı olup olmamasına göre de değişebiliyor) karşılıyordur. konu hakkında daha ayrıntılı ve güvenilir bilgisi olan arkadaslarda paylaşımda bulunursa güzel olur,. geçmiş olsun canım bu arada medicana tüp bebek aklında bulunsun baya iyi diyolar. görüşürüz

5. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beylikdüzü medicananın methini ben de duydum gidenlerden fiyatlar da azçok 000_jasmin'in yazdığı gibiymiş. ordaki doktor da selman laçin beyfendi kendi alanında iyi isimlerden

Acil yardımmmmmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Durumlarda Acil telefonlar

Acil Durumlarda Acil telefonlar

Arıza İhbar - 102 Arıza Takip - 101 Yangınİhbar - 110 Acil Servis - 112 Alo Doktor - 113 Uluslararası Kayıt - 115 Uluslarası Sıra Sorma - 115 Bilinmeyen Numaralar - 118 Posta Kodu - 119 Telefon Arıza - 121 Ankesör Arıza - 122 Teleks Arıza - 123 Data Arıza - 124 Radyo-TV Arıza - 125 Kablo Arıza - 126 Şehirlerarası Kayıt - 131 Şehirlerarası Sıra sorma - 131 Beklemesiz Arama - 131 Çağrı - 133...
  2. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  3. ipade oyun yüklemek istiyorum yardımmmmmmmmm

ipade oyun yüklemek istiyorum yardımmmmmmmmm

Ipadime oyun yüklemek istiyorum nasıl yapacam işte onu bilmiyorum yardım edermisinizzzzz :)
  4. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş