Acil yılbaşı menüsü

Young bride

Banned
Acil yılbaşı menüsü
evde yılbaşı menüsü
Yılbaşını evde geçirecek olanlar varsa yardım edin lütfen aklımda bi çok çeşit var ama bide siz el atın..baya kalabalık olcaz yılbaşında nişanlım olcak dayımgil flan..
Tavuk doldurma,mercimek çorbası,sarma akşam yemeği için salata ayrıca ilerleyen saatlerde çiğköfte paçanga böreği,patates püre tatlıda hiç karar veremedim bi düzenleyin şu menüyü hadi benim meleklerim bi el atın bana:yemek::kiss:

Türk Meze Tabağı
“ zeytinyağlı yaprak sarma, mini kabak bayıldı, fava,
çerkez tavuğu, patlıcan salatası, beyaz peynir,
kaşar peynir ve közlenmiş kırmızı biber”
a
Peynirli Su Böreği
Krem Sos ile
a
İç Pilavlı Hindi Kızartması
Bürüksel Lahanası, Portakal ve Kestane eşliğinde
a
Türk Tatlı Tabağı
“şekerpare, revani, cevizli baklava, kazandibi
a
Kahve & Lokum

Ana yemek yada arasıcak tatlı istedıgın gibi düzenleyebilirsin yeterki formatın bu olsun bebeim.. ana yemege bı kuru fasulye bıle yapabılırısn yanı mezeyı kendı ıstedıgın şeylerden olusturabılırsin ... elde olan imkanlarla :)

Türk Meze Tabağı

“ zeytinyağlı yaprak sarma, mini kabak bayıldı, fava,
çerkez tavuğu, patlıcan salatası, beyaz peynir,
kaşar peynir ve közlenmiş kırmızı biber”
a
Peynirli Su Böreği
Krem Sos ile
a
İç Pilavlı Hindi Kızartması
Bürüksel Lahanası, Portakal ve Kestane eşliğinde
a
Türk Tatlı Tabağı
“şekerpare, revani, cevizli baklava, kazandibi
a
Kahve & Lokum

Ana yemek yada arasıcak tatlı istedıgın gibi düzenleyebilirsin yeterki formatın bu olsun bebeim.. ana yemege bı kuru fasulye bıle yapabılırısn yanı mezeyı kendı ıstedıgın şeylerden olusturabılırsin ... elde olan imkanlarla :)
Teşkr. hayatım :tik:

Abla ßnce onlara dolma (yaprak deil) köfte yapabilirsiniz.sigara böreği ve salata çoban salatası veya patates salatası olabilir içeçek olarak rakı şarap bira vs. yanında tatlı olarak sakızlı muhallebi veya limonlu kek yapabilirsiniz. yemek için bir de o söylediğinz yiyeckler hoş olur ama o söyledkleriniz gelenleri bayabilir. yemk konusunu bilmem dha 13 yaşındayım ama yani o söyledikleriniz çok gelebilir diye düşünüorum .

Abla ßnce onlara dolma (yaprak deil) köfte yapabilirsiniz.sigara böreği ve salata çoban salatası veya patates salatası olabilir içeçek olarak rakı şarap bira vs. yanında tatlı olarak sakızlı muhallebi veya limonlu kek yapabilirsiniz. yemek için bir de o söylediğinz yiyeckler hoş olur ama o söyledkleriniz gelenleri bayabilir. yemk konusunu bilmem dha 13 yaşındayım ama yani o söyledikleriniz çok gelebilir diye düşünüorum .
Alkole karşıyım canım alkol dışında söylediklerinden sigara böreği olabilir teşk. yorumun için

valla bize kimse gelmeyecek gidersek biz babannemlere gidicez.zaten yılbasını öyle eğlene eğlene kutlananlardan değilim hristiyanların dini bayramı cünkü benim değil çerez vs.seyler yerim ben burda gördüğüm tarifte tavuklu karnıyarık yapmayı düsündüm ama restten gelicek maalesf bize yapmaktan vazgectim merak etmistim tadını yeni yıla farklı tatlarla girmekten yanaydım

Geri