Acil yılbaşı menüsü

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

1. Young bride

Young bride Banned

evde yılbaşı menüsü Yılbaşını evde geçirecek olanlar varsa yardım edin lütfen aklımda bi çok çeşit var ama bide siz el atın..baya kalabalık olcaz yılbaşında nişanlım olcak dayımgil flan..
    Tavuk doldurma,mercimek çorbası,sarma akşam yemeği için salata ayrıca ilerleyen saatlerde çiğköfte paçanga böreği,patates püre tatlıda hiç karar veremedim bi düzenleyin şu menüyü hadi benim meleklerim bi el atın bana:yemek::kiss:

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

bende geleyim bari

3. Young bride

Young bride Banned

:Dgel ablacım gel

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

tuğçem bu yemekler çok ağır gelir hafif zeytinyağlı tercih et sen

5. Young bride

Young bride Banned

mesela ne olabilir ablam bi menü çıkartın bana

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Türk Meze Tabağı
    “ zeytinyağlı yaprak sarma, mini kabak bayıldı, fava,
    çerkez tavuğu, patlıcan salatası, beyaz peynir,
    kaşar peynir ve közlenmiş kırmızı biber”
    a
    Peynirli Su Böreği
    Krem Sos ile
    a
    İç Pilavlı Hindi Kızartması
    Bürüksel Lahanası, Portakal ve Kestane eşliğinde
    a
    Türk Tatlı Tabağı
    “şekerpare, revani, cevizli baklava, kazandibi
    a
    Kahve & Lokum

Ana yemek yada arasıcak tatlı istedıgın gibi düzenleyebilirsin yeterki formatın bu olsun bebeim.. ana yemege bı kuru fasulye bıle yapabılırısn yanı mezeyı kendı ıstedıgın şeylerden olusturabılırsin ... elde olan imkanlarla :)

7. Young bride

Young bride Banned

Teşkr. hayatım :tik:

8. CoLoRfuL~~éCém

CoLoRfuL~~éCém Yeni Üye

Abla ßnce onlara dolma (yaprak deil) köfte yapabilirsiniz.sigara böreği ve salata çoban salatası veya patates salatası olabilir içeçek olarak rakı şarap bira vs. yanında tatlı olarak sakızlı muhallebi veya limonlu kek yapabilirsiniz. yemek için bir de o söylediğinz yiyeckler hoş olur ama o söyledkleriniz gelenleri bayabilir. yemk konusunu bilmem dha 13 yaşındayım ama yani o söyledikleriniz çok gelebilir diye düşünüorum .

9. Young bride

Young bride Banned

Alkole karşıyım canım alkol dışında söylediklerinden sigara böreği olabilir teşk. yorumun için

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

valla bize kimse gelmeyecek gidersek biz babannemlere gidicez.zaten yılbasını öyle eğlene eğlene kutlananlardan değilim hristiyanların dini bayramı cünkü benim değil çerez vs.seyler yerim ben burda gördüğüm tarifte tavuklu karnıyarık yapmayı düsündüm ama restten gelicek maalesf bize yapmaktan vazgectim merak etmistim tadını yeni yıla farklı tatlarla girmekten yanaydım

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hristiyanların dini bayramı 24 aralıktadır. Noel. İsa 'nın doğumu. Yılbaşı ise yeni bir yıla girerken tüm dünyada iyi dileklerin iletildiği yeni umutların yeşerdiği bir gündür.

12. smiley

smiley Daimi Üye

kim kime benzerse o ondandir

Acil yılbaşı menüsü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Açıl lalem açıl...

Mobilya tasarımcısı Kadir Peker, ilginç, bir o kadar da foksiyonel bir tasarıma imza attı. ‘Lale’ adlı oturma grubu tasarımı, tıpkı bir lale gibi açılıyor, istenildiğinde ise kapatılabiliyor. Genç yetenekleri ortaya çıkarmak, onlara fırsat tanımak amacıyla düzenlenen yarışmalar çoğu zaman bu amacına ulaşıyor. Aslında hiç akıllarında yokken birdenbire yarışmalarla adını duyuran gençler,...
  2. Acil Durumlarda Acil telefonlar

Arıza İhbar - 102 Arıza Takip - 101 Yangınİhbar - 110 Acil Servis - 112 Alo Doktor - 113 Uluslararası Kayıt - 115 Uluslarası Sıra Sorma - 115 Bilinmeyen Numaralar - 118 Posta Kodu - 119 Telefon Arıza - 121 Ankesör Arıza - 122 Teleks Arıza - 123 Data Arıza - 124 Radyo-TV Arıza - 125 Kablo Arıza - 126 Şehirlerarası Kayıt - 131 Şehirlerarası Sıra sorma - 131 Beklemesiz Arama - 131 Çağrı - 133...
  3. Mavi Jeans'ten Yılbaşı Menüsü

yılbaşı menüleri yılbaşı menüsü mavi jeans bereler mavi jeans boyunluk Mavi jeans'ten Yılbaşı Menüsü :) Mavi'de yeni yıl heyecanı başladı. İndirimli yılbaşı menülerini kaçırmayın! 1-31 Aralık tarihleri arasında 1 üst, 1 alt ve 1 aksesuardan oluşan yılbaşı menüsünü alanlar, anında %25 indirim kazanıyor. Yılbaşı menüsünden CardFinans’ıyla yararlanan müşteriler ise ekstra %10 indirim ve +4...
  4. Acil Para lazım ( önemli mühim acil! )

acil para acil para lazım çok lazım bulmam bulmam bir ayın içinde toplam 5 bin TL bulmam gerekiyor. bu benim için çok önemli. hayallerim için. ne yapabileceğimi bilmiyorum. önerileriniz nedir? (öneri açısından bu yazabilirim dedim)
  5. Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşında mail yolu ile yada facebookta birbirine kart atmak isteyen arkadaşlarımız için birbirinden güzel kartlar hazırladık. Hadi şimdiden iyi yıllar kızlar sizlere ve değerli misafirlerimize. Umarız yeni yıl, sizlere yepyeni umutlar, sağlıkla birlikte, huzur, bol para ve aşk getirir :D:D :dede: Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları
  6. acil su döngüsü ile ilgili slogan lazım çok acil

Melekler melekliğinizi gösterin şimdi ve lütfen su döngüsü ile ilgili sloganlar bulalım ne olur yardım !! :S
  7. Ülkelerin Yılbaşı Gelenekleri ve Yılbaşı Yemekleri 2013

Bu konu; Ülkelerin Yılbaşı Gelenekleri ve Yılbaşı Yemekleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi dünyanın hemen her yerinde bir takvimin bitip yeni bir takvime girildiği gece kutlamalar yapılıyor. Bana sorarsanız bu da insaların sırf kendilerine eğlence olsun diye adet edindikleri birşey. Çünkü tıpkı doğum günleri gibi, bir yıl daha yaşlanmanın ya da...
  8. Türkiyenin Yılbaşı Sitesi www.Yilbasi.co Açıldı

Türkiyenin en kapsamlı Yılbaşı Sitesi Açıldı... Yılbaşında kim nerede sahne alıyor..? Yılbaşının kalbi bu sitede atıyor... www.yilbasi.co ankarada yılbaşı, istanbulda yılbaşı, izmirde yılbaşı mekanları, restaurantlar, yılbaşı organizasyonları, yılbaşı hediyeleri
  9. Yılbaşı Süsleri ve Yılbaşı Ağaçları Girişimim

Arkadaşlar melekler mekanı üyesi olarak yılbaşı süsleri, yılbaşı çam ağacı süslemeleri satan ledmanya firması ortaklarındanım, 2015 yeni yıl süsleri, dekoratif süslemeler ve yılbaşı ağacı alacak olan arkadaşların desteklerini bekliyorum. Hepinize kucak dolusu sevgiler..
  10. 2015 Yılbaşı Stili- Yılbaşı gecesi kıyafetleri

yılbaşı gecesi kombinleri,yılbaşında ne giysem,yılbaşı gecesi kıyafetleri,yılbaşı gecesi nasıl giyinmeliyim,2015 yılbaşı en şık kıyafetler,2015 yılbaşı trendleri Ofis partisine giderken ışıl ışıl ancak zarif giyinmeye özen gösterin. Aile yemeği yiyecekseniz çok şık olun ancak salon kadını çizginizden ödün vermeyin. Bilmediğiniz bir ortama gidiyorsanız fark edilir olun.Kız kıza eğlenmeyi...

Sayfayı Paylaş