gebe
  1. pinardincer

pinardincer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

acil yorumlar mısınızzzzz

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında pinardincer tarafından paylaşıldı.

BİRİNCİSİ: 2 gün önce rüyamda bir arkadaşım benden birşey istiyor ve ben veriyorum ne verdiğimi bilemiyorum ama aradan biraz zaman geçiyor ve benden bişey isteyen arkadaşımdan bir kutu geliyor bu senin diyorlar ve içerisinde 3 altın kolye 1 yüzük çıkıyor.kolyelerden birinde arapça allah yazısı var böyle taşlarla filan süslü 1 tanesinde benim ismim yazıyor 3ünsünü hayırlamıyorum ve 1 de taşlı yüzük çıkıyor bu rüyanın anlamı nedir çok merak ediyorum İKİNCİSİ :5 ay önce kaybettiğim anneannemi hastahanede ve makinaya bağlı görüyorum vücudunun gögüs bölgesinde biirçok noktalar var hepsi de ayrı ayrı renklerde bu renklerin anlamını soruyorum.benimle konuştuğunu biliyorum ama ne dediğini hatırlamıyorum. bu iki rüyamın yorumunu çok merak ediyorum. lütfen acil cevap yazarsanız sevinirim

acil yorumlar mısınızzzzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Durumlarda Acil telefonlar

Acil Durumlarda Acil telefonlar

Arıza İhbar - 102 Arıza Takip - 101 Yangınİhbar - 110 Acil Servis - 112 Alo Doktor - 113 Uluslararası Kayıt - 115 Uluslarası Sıra Sorma - 115 Bilinmeyen Numaralar - 118 Posta Kodu - 119 Telefon Arıza - 121 Ankesör Arıza - 122 Teleks Arıza - 123 Data Arıza - 124 Radyo-TV Arıza - 125 Kablo Arıza - 126 Şehirlerarası Kayıt - 131 Şehirlerarası Sıra sorma - 131 Beklemesiz Arama - 131 Çağrı - 133...
  2. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  3. acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

mrhb normalde adet aralıklarım 26 27 gun surer gecen ay 21.günümde adet gördum yenı erken oldu. bu ay ıse şuan 32. günümdeyim hala adet olmadım.ilk idrar tesimde 15.dk dan sonra 2.cizgiyi gördüm 1 gün sonra tekrar baktım(26.gunde) çızgı yoktu aynı gun kanda baktırdım negatıf çıktı. 29.günde idrarda tekrar baktım tek çizgi suan 32.gunumdeyım dunde pembe bır lekelenme oldu adet başlıyor sandım...
  4. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş