gebe
  1. Alparslan1

Alparslan1 Forum Okuru

Acil

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında Alparslan1 tarafından paylaşıldı.

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır
    Tlfn: 0532 616 8370
    0532 166 4623

Acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Durumlarda Acil telefonlar

Acil Durumlarda Acil telefonlar

Arıza İhbar - 102 Arıza Takip - 101 Yangınİhbar - 110 Acil Servis - 112 Alo Doktor - 113 Uluslararası Kayıt - 115 Uluslarası Sıra Sorma - 115 Bilinmeyen Numaralar - 118 Posta Kodu - 119 Telefon Arıza - 121 Ankesör Arıza - 122 Teleks Arıza - 123 Data Arıza - 124 Radyo-TV Arıza - 125 Kablo Arıza - 126 Şehirlerarası Kayıt - 131 Şehirlerarası Sıra sorma - 131 Beklemesiz Arama - 131 Çağrı - 133...
  2. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  3. acil cvp

acil cvp

Kız arkadaşımla terli dönemi bi hafta gecikmisken sürtünme yoluyla birlikte olduk.üstüne bosaldim.hemen temizlendi. Fakat sonrasında yine regl olmadı. Test yaptiramiyor çok tedirginiz lütfen yardımci olun. İlişkiye 2-3 haziranda girdik hala olmadi
  4. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş