gebe
  1. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

AcıLarımızı SeviyorUz....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CeReN87 tarafından paylaşıldı.

[​IMG]acılar,acılı hikayeler,acı dolu yaşantılar,acı veren hikayeler,yaşanmış acı hikayeler Yanlış çizgilerin üzerinde yürümesi zordur Bildiklerin her zaman tanıdık yüzle gülmez
    Baharların yüzü bulutlara dönmeksizin
    Zamanın hızlıca akacakmış endişesi
    Yalnızlık korkusu
    Giyinecek başka bir rengin olmayışı
    Yaşanmış yanlışların acısı
    Acıların buhranı

Sen ve ben

Aynı acıları paylaşarak geldik bir araya
    Ortak paydamız
    Tek tüfek yaşamanın ve
    Başına buyruk oluşun verdiği sıkılganlık

Bir beklentiyi
    Bir düşü doğurdu…
    Uzaktan duyulan
    İçli ve o kadar yabancı
    Bir kemanın sesi
    Hiç uymayan iki insanı yan yana getirdi

Sen ve ben

Birbirimizi değil
    Benzeşen acılarımızı seviyoruz!

KAYNAK:aLıntıdır...

AcıLarımızı SeviyorUz.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acılar

Acılar

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  2. Acılar...

Acılar...

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  3. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  4. seviyorum=)

seviyorum=)

aşkımı çookk seviyorum :) ==)) (mehmet&zümer)

Sayfayı Paylaş