gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

acıların çocuğu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Alıntı
    [​IMG] [​IMG]

acıların çocuğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Acıların çocuğu PC ve damar sözleri

Acıların çocuğu PC ve damar sözleri

O şimdi Spam. CPU da geçme beni , RAM de ezerim seni Al hanceri vur sineme al kanlara boyansınMail kutumu boşver , çünkü orda sen varsın Aşıksan vur saza , bilgisayar mühendisiysen Windows’u yeniden başlat. Şöförsün dediler , ICQ vermediler. Rahmetli de 386 max ti . Miras değil , Bonuscard’la 12 taksit. Nazar etme ne olur , Bill Gates amcam olur Dağ kurdun , yol Norton Kıroyum...
  3. acıların çocuğu emrah

acıların çocuğu emrah

-emrah olim senden bahsediyodu bizimkiler +iyi ya abi +annemden bahsetseler daha mı iyi olurdu -he ananda oğluma dokunmayın onun bi suçu yok diyodu +gene mi yaaa -emrah senden bahsediyolardı bugün -kız kardeşimden bahsetmesinlerde gerisinin önemi yok abi +kız kardeşinde yan odadaymış sırayla girip çıkıyolardı -hayat senin m.k +bende anlamadım ne oluyo +ama girdim anladım -emrah...
  4. Emrah - Acıların Çocuğu

Emrah - Acıların Çocuğu

Yillar yili dert yolunda Ne ilk nede sonuncuyum Kahrediyor hayat beni Acilarin çocuğuyum -Yillar Yili dert yolunda Ne ilk nede sonuncuyum Kahrediyor hayat beni Aciların çocuğuyum Söylemiyor kimse derman Öyle zorki mutlu olmak Yüregimde büyük ferman Acilarin çocuğuyum Ben acilar çocuğuyum Sevdalardan darbe yedim Su gönüle sevme dedim Ömrü yare kul eyledim Acilarin çocuğuyum...

Sayfayı Paylaş