gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Acıların Köpeği

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Acıların Köpeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. köpek

köpek

Köpek Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, Köpek ısırması yahut tırmalayamı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, Köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Ev köpeği zalim bir düşmana, Av...
  3. Köpekler

Köpekler

Köpekler Özellikleri Başı az çok uzun, üst çenede üç, alt çenede dört kesici dişi bulunur Ön ayakları beş, arka ayakları dört parmaklıdır Tırnakları kedi gibi çekilebilme özelliğinden mahrumdur Hayat Gündüz ve gece faaldir Koku alma ve işitme duyuları keskindir Görme mekanizması, sarı ve mavi renkleri daha iyi algılayabilen yapıdadır Zeki olduğundan kolayca terbiye edilebilir Sahibine...
  4. Köpek

Köpek

Karşılıksız sevgi alabileceğiniz tek canlı :) İnsanın en iyi dostudur bence.

Sayfayı Paylaş