gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Açildi Cennet Kapisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

açıldı cennet kapısı açıldı cennet kapısı ilahisi cenet sözleri ilahisi sözleri Açildi Cennet Kapisi Ya Muhammet Gel Gir Diye
    Ben Cennete Girmem Allah
    ümmetlerim Girmeyince
    Geldi Cennetten Bir Sofra
    Ya Muhammed Gel Sun Diye
    Ben Sofraya Sunmam Allah
    ümmetlerim Sunmadikca
    Geldi Cennetten Bir Hulle
    Ya Muhammed Gel Giy Diye
    Ben Hulleyi Giymem Allah
    ümmetlerim Giymedikce
    Geldi Cennetten Bir Burak
    Ya Muhammed Gel Bin Diye
    Ben Buraga Binmem Allah
    ümmetlerim Binmedice
    Açildi Cehennem Kapisi
    Ya Muhammed Gel Gör Diye
    Ben Cehennemi Görmem Allah
    ümmetlerim Korkar Diye

Açildi Cennet Kapisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emra Altug - Kapis Kapis

Emra Altug - Kapis Kapis

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. K.İ.b'İn AÇilimi Sİzce Ne ? :)

K.İ.b'İn AÇilimi Sİzce Ne ? :)

kib açılımı msnde en çoq kullandığımız kelimelerden olan K.İ.B (kendine iyi baq ) sözcüğünün açılı sizce ne olabilir ama size göre !!! Bana göre = Kakanın içinde boncuk
  3. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  4. Kalbin kapisi

Kalbin kapisi

19. YÜzyilin bÜyÜk Ingiliz ressamlarindan William Holman HUnt'in, bir bahceyi tasvir eden bir tablosu Londra Kraliyet Akademisi'nde sergileniyordu. Hunt'in "Kaınatin Işığı" adini verdigi bu tabloda geceleyin elindeki fenerle bahcede duran filozof kılıklı bir adam görülüyordu. Tabloyu tetkik eden bir sanat elestirmeni Hunt'a dönerek: "Güzel bir tablo dogrusu, ama manasini...
  5. Cehennem kapisi

Cehennem kapisi

cehennemin kapısındaki melek cehennem kapisi cehennem kapısı cennet kapısındaki meleklerin isimleri cehennemin kapısı allahım bızı gercek cehennemden koru merhametınle yargıla Burası Özbekistan'ın ücra kasabalarından biri Darvaz... Ancak çok önemli bir özelliği var. Darvaz'ın yerlilerine göre "Cehenneme açılan kapı" orada!.. Burası tam 35 yıldır yanıyor. Hem de hiç durmadan......

Sayfayı Paylaş