gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acilen Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözü lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba dün izlediniz mi bilmiyorum beyaz shovu ben izledim ve izleyenler bilir orda bir şarkıları ne enfes söyledi Kenan dehşet güzeldi. Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkısını çok merak ediyorum aranızda Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözlerini bilen varsa yazsın lütfen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah şarkı sözleri
    Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah şarkısı sözü

Kenan Doğulu'nun gelecek hafta sevenleriyle buluşacak olan Aşka Türlü Şeyler isimli albümünde yer alan şarkılardan biri Hayırdır İnşallah. Albüm yayınlandıktan sonra şarkının sözlerini burada bulabilirsiniz.

Acilen Kenan Doğulu Hayırdır İnşallah Şarkı Sözü lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

kenan doğulu kenan doğulu melek şans meleğim söz müzik kimin şans meleğim Dimi meleklerimiz için yapmış kenan bu şarkının sözlerini. Tam bizi anlatıyormu bilinmez ama yaza girdiğimiz bu günlerde hit olacak diye düşünmekteyim. Düzenlemesi ve melodilerinin harika olduğunu söyleyebilirim. Kenan Doğulu Şans Meleği Şarkı Sözleri, Sözü Süper hızlı gelişti herşey bir anda döndü şansımız İşte hayat...
  2. Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri lazım bana bu şarkıyı çok beğendim ve ezberliyorum :)
  3. Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam kızlar Kenan Doğulu hayranıyım adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum ve Kenan Doğulu Rica Şarkısına da bitiyorum bu yüzden sizden Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  4. Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri Şarkı Sözü lazım

Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri Şarkı Sözü lazım

Merhaba uzun yıllardır müzik dünyasında başarısıyla dikkatleri üzerine çeken yakışıklı mı yakışıklı beyfendi mi beyfendi olan Kenan Doğulunun yeni şarkısı olan Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri Şarkı Sözünü istiyorum sizden
  5. Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözü için yazıyorum size

Bu yaza damgasını vuracak olan bir şarkı Kenan Doğulu Bisiklet Şarkısı ve ben bu şarkıyı çok seviyorum 5 yaşında ki yeğenlerim de bayılıyor sizden Kenan Doğulu Bisiklet Şarkı Sözlerini yazmanızı rica ediyorum:)

Sayfayı Paylaş