gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Acılı baba kendini yaktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Lösemi hastası oğlunun ölümüne dayanamayıp kendisini yakan acılı babaya yangın tüpüyle müdahale edildi.

Alınan bilgiye göre, Tekirdağ'da 10 yaşındaki oğlunu lösemi hastalığı nedeniyle kaybeden Abdülkadir Açar, Valilik binası önünde kapılarını kilitlediği minibüsün içinde lastik yakarak, kendini öldürmeye çalıştı.

Olay yerinden geçen Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Kaan Yıkılmaz, minibüsün camlarını kırarak dışarı çıkardığı Açar'a, yangın tüpüyle müdahale etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Uğur Çağlayan, yaptığı açıklamada, hayati tehlikesi bulunmayan Açar'ın vücudunda ikinci derecede yanık oluştuğunu ve Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırıldığını söyledi.

Abdülkadir Açar'ın 10 yaşındaki lösemi hastası oğlu Hasan Fehmi Açar'ın, bir süredir tedavi gördüğü İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde geçen hafta öldüğü belirtildi.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Acılı baba kendini yaktı
    İnanmıyorum yazık yaa

Acılı baba kendini yaktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime...
  2. Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan.

Biz a$Kı ya$ayamadık..Kendimize yakı$tıramadığımızdan.

Bu aşka dair sözleri bir araya getiremez oldum.Kırgınlıklar var artık...Elimde kalan aşkının güzel anları.... Birbirimize uzun cümlelerkuramıyoruz,gözlerimizi kaçırıyoruz ve sanırım biz birbirimizi aşka feda ediyoruz...Birkaç güzel günün hatırına mı uzattık bu aşk oyununu???Sankiilkkez aşkı yaşıyormuş gibi ardı ardınasevda sözleri dökülür oldu dilimizden ama kıymetini bilememişiz.......
  3. acıl lutfen....

acıl lutfen....

merhaba ben yenı katıldım da bırsey sormak ıstıyorum ben yaklasık 10 gundur her sabah kjasık agrısıyla uyanıyorum adetım yaklasıyor belkı ondandır dedım ama adetımde gecıktı sızce hamıle olabılır mıyım?test yaptırayım mı?
  4. Ali Ağaoğlu Yakında Baba Oluyor!

Ali Ağaoğlu Yakında Baba Oluyor!

Ali Ağaoğlu'nun Bebeği Sevgili melekler, çok yakın bir tarihte ünlü işadamı Ali Ağaoğlu baba oluyor. Sevgilisi Petek Ertüre'den bebek bekleyen Ağaoğlu'nun bebeğinin cinsiyeti ise erkek.. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre çifti, önceki akşam Tarabya-Kuruçeşme hattı arasında boğaz turu yaparken görüntülendi. Hamileliğinde son günlere yaklaşan Petek Ertüre, rahat bir hamilelik...

Sayfayı Paylaş