gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Acili Portakal Sosu

Konu, 'Soslar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

MUTFAK Türk MALZEMELER
    2 Çorba kaşığı rendelenmiş portakal kabuğu
    6 Çorba kaşığı portakal suyu
    2 Adet kıyılmış acı kırmızı biber
    1 Çorba kaşığı biber salçası
    ½ Su bardağı zeytinyağı

TARİF
    Derin bir kabın içerisinde tüm malzemeleri karıştırın

Acili Portakal Sosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Portakal

Portakal

rüyada portakal yemek ağacı hamur işleri ağacı meze çeşitleri agaci hamur isleri ağaci mezeler Mevsiminde portakal görmek rızka; Portakal ağacı, temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.Rüyada portakal görmek , çok iyi bir haber alınacağına ve aşkta başarıya ulaşacağını gösterir. Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında...
  2. portakal

portakal

(Apfelsine / Orange / Apfelsinenbaum / Orangenbaum / Orangem) Turunçgillerden bir meyve. Akdeniz çevresinde ve sicaklik ortalamasi 23° ilâ -3°C arasinda olan yerlerde yetisen agaçlardir. Bu agaçlarin meyveleri portakal adini alir. Portakal meyveleri tam yuvarlak veya yumurta seklindedir. Kabuklari sarimsi turuncu renkte, hos kokulu ve suyu mayhos tatlidir. Portakal agaci genellikle 2-3 m...
  3. Burgunyon Sos

Burgunyon Sos

MALZEMELER 4-5 kişilik 1 tatlı kaşığı margarin 1 küçük ince doğranmış soğan 2 dal maydanoz ¼ defne yaprağı 10 adet tane karabiber 1 çay kaşığı kekik 1 çorba kaşığı tereyağ 1 çorba kaşığı un 75 cl. Burgunyon şarap yada kırmızı şarap HAZIRLANIŞI Margarini, soğanı, karabiberi, defne yaprağını ve kekiği küçük bir kaba koyup orta ateşte 2-3 dakika sote yapıp, şarabı ekleyin. Ağır ağır kaynatın ve...
  4. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  5. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623

Sayfayı Paylaş