açılın yoldan Batman ve örümcek adam geliyorr

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

batman ve örümcek adam örümcek adam batman ve betmen resmi [​IMG]

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

Ce: açılın yoldan Batman ve örümcek adam geliyorr
    emeğine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye

vaav çok güzeller emeğine sağlık.

4. mislinay

mislinay Yeni Üye

benim oğlan görse hoşuna giderdi bide almak isterdi emeğine sağlık canım

açılın yoldan Batman ve örümcek adam geliyorr konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Herkes 'Örümcek Adam' Olabilecek

İtalyan bilimadamları, insanların yakın gelecekte ünlü çizgi roman kahramanı Örümcek Adam gibi duvarlara tırmanması ve çatılardan aşağı sarkabilmesine olanak tanıyabilecek bir teknoloji geliştirdiklerini açıkladı. İtalya’nın Torino kentindeki Politeknik Üniversitesi’nden bilimadamlarının yaptığı çalışmada, örümcek ve kertenkelelerin dik yüzeylere nasıl tutunduğu üzerinden yola çıkıldı. Hem...
  2. Örümcek işi şal yada örümcek tekniği nasıl örülür videolu anlatımı

şal nasıl örülür örümcek şal nasıl örülür örümcek yapılır örgü modeli yapılır Örümcek işi şal yapımı ile ilgili bulduğum iki video var arkadaşlarım onları sizlerle paylaşmak istedim. VİDEO 1 VİDEO 2
  3. eyvah bebekmi geliyorr

Belki bu kulağa tuhaf gelen sözcüğü daha önceden duydunuz belki de ilk defa duyuyorsunuz. Ancak durum nasıl olursa olsun eğer bebek bekleyen bir a nne adayıysanız anlamını bran önce öğrenmenizde yarar var. Bundan yaklaşık 150 yıl kadar önce İngiliz doktor John Braxton Hicks gerçek doğum kasılmaları başlamadan önce rahim kaslarında meydana gelen bazı kasılmalar olduğunu fark etti ve o...
  4. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 673x469 ve boyutu 45KB dır.[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]Bu resim dosyası...
  5. adam olacak kardan adam:)

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  6. 'Örümcek Adam' Broadway'de

Örümcek Adam'ın sinemaya uyarlamasında Tobey Maguire ve Kristen Dunst rol almıştı. Ünlü çizgi roman kahramanı Örümcek Adam Bono'nun müzikleriyle 2010'da Broadway sahnesinde olacak. Çizgi roman ve sinema dünyasının ünlü karakteri ''Örümcek Adam-Spider Man'', müzikal sahnesinde de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü U2 topluluğunun solisti Bono Vox ile gitaristi The Edge'in...
  7. Yeni Bir Sanatçımı geliyorr

ünlü popçu Rafet El Roman ile kamera karşısına geçen Yusuf Güney nereden nereye doğru gidiyor yıldızımı parlıyor...... KAMYON ŞOFÖRÜYDÜ! RAFET EL ROMAN’LA DÜET YAPTIĞI “AŞK-I VİRANE” ŞARKISIYLA SES GETİREN YUSUF GÜNEY, KAMYON ŞOFÖRLÜĞÜNDEN MÜZİSYENLİĞE UZANAN ÖYKÜSÜNÜ KELEBEK’E ANLATTI.. “Kebapçılık, baklavacılık ve kamyon şoförlüğü yaptım. Rafet’le tanışmam, hayatımın dönüm noktası...
  8. Açılın Ben doktorum

Hani bir durum olur da yardım etmek isteyen vatandaşın içinden cesur yürek süperman çıkar "açılın ben doktorum" der fakat hiç bişeyden anladığı yoktur aslında işte o güzel replikler sizler için. -açılın ben doktorum +adam ölüyo doktor bey -Bi gidin uzaktan kıza benzetmişim +kurtulacak mı -açılııın ben bi gidip doktor çağırıyım +vayyyyy -açılın ben doktorum +geç kaldınız hasta...
  9. Kokmayan çorap geliyorr

Kızlar artık ayağınız kokuyorsa içiniz rahatlasın bu çorap kokuları yok edeceğe benziyor.:D Nano teknolojiyle üretilen tekstil ürünlerinin özellikle önümüzdeki 10-15 yıla damgasını vurması bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda nano teknolojiyle üretilen akıllı tekstil ürünleri ile giyimde sınır tanımayan, hayatı kolaylaştıran kıyafetler üretilecek. Kokmayan çorap, su ve kir tutmayan pantolon,...
  10. Örümcek Adam Alain Robert İstanbul'daydı...

alain robert, örümcek adam, sapphir'e tırmandı, 17 mayıs 2011, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İstanbul'dan bir örümcek adam fırtınası geçti.“Örümcek adam” lakabıyla tanınan Fransız tırmanışçı Alain Robert,Türkiye'nin ve Avrupa'nın en yüksek binası İstanbul Sapphire'e tırmandı. Genellikle yasa dışı tırmanışlar yapan Robert'in Türkiye'deki...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş