gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açılış

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir açılışta bulunmak veya bir açılışa davet edilmek sevinçli habere, bir yerin açılışını yapmak insanların hayrına olan bir işe vesile olmaya delalet eder.Rüyada bir açılışta bulunmak veya bir açılışa davet edilmek sevinçli habere işarettir. Bir yerin açılışını yapmak, insanların hayrına olan bir işin, güzel günlerin kısa sürede geleceğine işarettir. Rüyada bir açılışta bulunmak veya bir açılışa davet edilmek sevinçli habere işarettir. Bir yerin açılışını yapmak, insanların hayrına olan bir işin, güzel günlerin kısa sürede geleceğine işarettir.Rüyada bir okulun, bir magazanin, bir parkin buna benzer birçok yerlerin açilisinda bulundugunu görmek, hayatinin genis bir çalisma içinde ve bol kazançli ve saglikli geçecegine delildir.

Açılış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Internet tarayıcınızın açılış sayfası nedir?

Internet tarayıcınızın açılış sayfası nedir?

Bilgisayarınızın başına geçip tarayıcı ikonunu tıkladığınızda hangi site açılıyor? Açılış siteniz hangisi?
  2. mağazanın açılış saatleri

mağazanın açılış saatleri

la bunlar dalgamı geçi
  3. Photoshop 'un Açılışını Hızlandırın (%80)

Photoshop 'un Açılışını Hızlandırın (%80)

yapmanız gerekenler: 1-Photoshop'ta iken Ctrl+K Tuşuna basınız. 2-İletişim kutusu çıktıktan sonra Ctrl+7 Tuşlarına basınınz. 3-Scratch Disk Bölümünde First:Startup Second: c Thirt : d vs sırasıyla istediğiniz sürücüyü harici ram olarak kullanabilirsiniz.. Hemen hızlı açıldığını test edebilirsiniz anlaşılır derecede hızlı
  4. 2012-2013 okulların açılış tarihini biliyor musunuz ?

2012-2013 okulların açılış tarihini biliyor musunuz ?

2012-2013 okullar ne zaman açılacak ? Sevgili meleklerim 2011 yılı için ilkokul 1. sınıflar bugün yani 12/09/2011 tarihinde açıldı, önümüzdeki yıl ise yani 2012- 2013 öğretim yılı için 17 eylül 2012 tarihinde okullar açılacak şimdiden bilginiz olsun diye konuyu açıyorum :D:D
  5. windows açılış şifresi nasıl kırılır?

windows açılış şifresi nasıl kırılır?

Benim zeki kardeşim pcme şifre koymuş, şimdi ağzını burnunu kırmak var ya, neyse. Şimdi bu şifreyi nasıl kıracaz, ne yapabilirim ne olur yardım edin, bilgisayarcıya götürmeden halletmem lazım :S

Sayfayı Paylaş