gebe
  1. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

acill 6 haftalık gebelık ultrasonda gozukmeyen varmı

Konu, 'Gebelik' kısmında shekerr_hale tarafından paylaşıldı.

persembe doktora gıttım kese var gıbı dedı bugun gıttım goremedım dedı kafayı yıcem nolur yardım edın

acill 6 haftalık gebelık ultrasonda gozukmeyen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 haftalık gebeyim Lütfen yardım edin

6 haftalık gebeyim Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin şu an 6 haftalık gebeyim geçen hafta sonu çok şiddetli sancım oldu ve hafif bir kanamam oldu acil hastaneye gittim ultrasonda iki adet 4 cm lik kist ve gebelik kesesi yanında kan görüldü doktor düşük riskin var dedi iğne yaptırdı.ama benim hamilleiğimin ilk anından bu yana mide bulantım yada hamilelik belirtim hiç olmadı şimdi çok korkuyorum kalp atışıda yok benimle aynı...
  2. Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Merhabalar, ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım, baş ağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar,...
  3. Doppler ultrasonun bebeğe zararı varmıdır?

Doppler ultrasonun bebeğe zararı varmıdır?

doppler ultrason nedir,dolpper ultrasonun bebeğe zararı olurmu,doppler ultrason ne için yapılır,doppler ultrason hakkında bilgiler Doppler ultrasonografide bebeğe olan (uterus damarları ve göbek kordonundan) ve bebekteki kan akımlarının değerlendirilmesi ile bebekteki kan akım hızlarındaki azalma, yani plasental yetmezlik fark edilebilir. Hedef bebeği renkli olarak görüntülemek değildir....
  4. Gebelikte 3.hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 3.hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Hamilelik haftası 4.haftadan itibaren sayılır.Yani gebelikte birinci hafta,gebelikte ikinci hafta,gebelikte üçüncü haftadan söz edilmez.Bunun sebebi hamileliğin son görülen adetin ilk gününden sayılarak hesaplanmasıdır. Gebelik yerleştiğinde ve adet gecikmesi farkedilen ilk günlerde 4 haftalık olur. Yani 3 haftalık bebeğin görüntüsü yoktur.Henüz haberinizin olmaması içinizde hiç bir şey...
  5. Gebelikte 6. hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 6. hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebeliğin 6. haftasında bebeğinizin boyu baş bölgesinden poposuna kadar 2-4 mm arasındadır.Bebeğin boyunun baş popo mesafesi olarak adlandırılmasının nedeni bebeğin bacaklarını çoğunlukla kıvrık halde olmasıdır. Bebeğin kalp atışı gebeliğin 6. haftasında renkli Doppler ultrason ile dinlenebilir.Veya gebeliğin bu haftalarında normal ultrason ile bebeğin kalp atışları ve gebelik kesesi...

Sayfayı Paylaş