gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

acill yardım...

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

adminlerim ben sorunumu bi iki kez dile getirdim anlattılar bana ama sorun farklı sanırım düzeltemedım sorunum şu ; sayfanın en altında bulunan genel ve aktuel bılgıler kısmında eskıden en son yapılan yorumlar forumlar vs. vardı onları gorebılıyordum ama artık goremıyorum gecen gun o genel yada aktuel bılgıler kısmında ıng bısıler yasıodu bıyerı tıkladım bırden kayboldu bu konuda sizlerden yardım istıyorum :zonked: yardımcı olursanız çok sewınırım şimdiden tşk edrim sizlere ...:dancing:

acill yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çooooooooooooookkkkk önemliiii!!!!!!!!!!!! ACİLL YARDIMMMM....

çooooooooooooookkkkk önemliiii!!!!!!!!!!!! ACİLL YARDIMMMM....

arkadaşlaryarın için okuyacak şiir ve ona uygun fon müziği bulmalıyım.bnde hiç anlamam byle şeylerden yarımcı olur musunuz.ben bi kç tane bldum şiir ahmt hmdi tnpınar bir adın kalmalı, ümit yaşar oğuzcan Ben Bir Eylül Sen Haziran,Ben Orada Sen Burda,Bilir Misin?,Bir Çıkmaz Sokakta,Tanrı Bile Ağlar,Sensiz Olmak...hangisi güzel bnların birini okumalıyım.umarım bugn okursunuz bu yzıyı yarın...
  2. acill yardımlarını ltfn :(

acill yardımlarını ltfn :(

adet döneminden 4 gün önce ara ara leker oluyor gebelik belirtisi olabilirmi bu şekilde gebe kalan varmı canlarım ..
  3. Acill yardımmm :(

Acill yardımmm :(

Arkadaşlar kız arkadaşımın d.günü var.Ne almam gerektiği konusunda acaip kararsızım.Kafamda 2 tane hediye belirledim aslında ama onlardan hangisini alacağıma karar veremedim.Ne yapayım sizce görüşlerinizi bekliyorum 1.bu -> Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy - Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin - BuldumBuldum.com 2.si -->Aşk Dolu Kavanoz - 365 güne özgü aşk dolu...
  4. Acill yardım ediinn :(

Acill yardım ediinn :(

Merhaba kızlarr size başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum ve bu konuda bana yardım etmenizi isticem.. Gecen sene yazın bi çocuk beni facesden ekledi ve mesaj cekti tanışmak istediğini söyledi bu çocuk bizim okulda bende bu çocuğun mesajına cevap verdim konusmaya başladık yaz tatili boyunca ama 1.5 ay konustuk bu arada da benim eski sevgilim bana mesaj cekiyo yeniden barışmak istiyo...

Sayfayı Paylaş