gebe
  1. çidoşş

çidoşş Forum Okuru

acill yardımlarını ltfn :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında çidoşş tarafından paylaşıldı.

adet döneminden 4 gün önce ara ara leker oluyor gebelik belirtisi olabilirmi bu şekilde gebe kalan varmı canlarım ..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Evet,hamile olabilirsiniz.Çünkü pek çok melek halk arasında ''üstüne görmek'' denilen bu durumu yaşayabilir.En iyisi bir doktora görünmeniz olacaktır.

Ayrıca forumumuzda bulunan aşağıda ki linki de inceleyebilir,sizin durumunuzda olan meleklerin yaşadıklarından bilgi sahibi olabilirsiniz..

acill yardımlarını ltfn :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımlarınızı bekliyorum

yardımlarınızı bekliyorum

merhaba meleklerim :) aslında benim bir derdim yok da sizden fikir almak istiyorum... geçen sene eşim bana çok güzel bir süpriz yapmıştı... resimde gördüğünüz gibi harika bir manzara vardı gözlerim önünde 40 tane mumdan kalp yapılmış.. içine 41. olan beyaz gül benim en çok sevdiğim çiçek:) ve kalbin yanından bir yazı 'im olurmusun' yani şekille beraber kalbim olurmusun :) şimdi...
  2. acill yardım...

acill yardım...

adminlerim ben sorunumu bi iki kez dile getirdim anlattılar bana ama sorun farklı sanırım düzeltemedım sorunum şu ; sayfanın en altında bulunan genel ve aktuel bılgıler kısmında eskıden en son yapılan yorumlar forumlar vs. vardı onları gorebılıyordum ama artık goremıyorum gecen gun o genel yada aktuel bılgıler kısmında ıng bısıler yasıodu bıyerı tıkladım bırden kayboldu bu konuda sizlerden...
  3. yardımlarınızı bekliyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

slm arkadaşlar.ben ayşe.:tik:bu siteye yeni üye oldum.çanta modelleriniz harika.bende bir kaç örkü yaptım sadece hayatım boyunca.ama çanta değil.onuda annemden yardım alarak yaptım.evde hem kendimi geliştirmek hemde vaktimi güzel değerlendirmek için çanta yapmak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var.basit çanta modellerini ayrıntılı bir şekilde bana anlatırsanız çok sevinirim.özelliklede...
  4. Acill yardımmm :(

Acill yardımmm :(

Arkadaşlar kız arkadaşımın d.günü var.Ne almam gerektiği konusunda acaip kararsızım.Kafamda 2 tane hediye belirledim aslında ama onlardan hangisini alacağıma karar veremedim.Ne yapayım sizce görüşlerinizi bekliyorum 1.bu -> Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy - Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin - BuldumBuldum.com 2.si -->Aşk Dolu Kavanoz - 365 güne özgü aşk dolu...

Sayfayı Paylaş