gebe
  1. kararanay

kararanay Forum Okuru

Acill yardımmm :(

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında kararanay tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar kız arkadaşımın d.günü var.Ne almam gerektiği konusunda acaip kararsızım.Kafamda 2 tane hediye belirledim aslında ama onlardan hangisini alacağıma karar veremedim.Ne yapayım sizce görüşlerinizi bekliyorum 1.bu -> Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy - Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin - BuldumBuldum.com 2.si -->Aşk Dolu Kavanoz - 365 güne özgü aşk dolu mesajlar içeren özel kavanoz - BuldumBuldum.com

2 gün içinde almam lzm lüttfeeeennn

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bence 1 numara iyi olur :)

Acill yardımmm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  4. yardımmm

yardımmm

kızlar 9 gun once asılama yaptırdım kacıncı gunlerde test yaptınız sız
  5. Yardımmm

Yardımmm

13 haftalık gebeyim kan degerim 8 bunun bebegime zarari olurmuu ve benim canim asiri derecede limon cekiyr ve ister istemez yiyorum kansizlik yapar diyorlar dogrumu lutfenn bilgilerinizi paylasin:(

Sayfayı Paylaş