gebe
  1. kadersizkader

kadersizkader Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3

Acilll Ankarada gece randevu verecek kadın doğumcu

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında kadersizkader tarafından paylaşıldı.

kızlar işyerim ilk gebelik kontrolüme gitmme izin vermedi. akşam gidebileceğim bir doktor var mı ankarada yardım lütfenn acillll

Acilll Ankarada gece randevu verecek kadın doğumcu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Randevu

Randevu

Birine bir işi için randevu vermek sözünü yerine getirmeye, randevu talep etmek bir ihtiyaç arz etmeye, Dostların randevulaşması ülfet ve muhabbetin devamını sağlayan yakınlıklara delalet eder.Rüyanizda bir arkadasiniza verdiginiz bir randevuya gittiginizi görmek, bir is için bir devlet dairesine basvuracaginiza ve eger randevuda o arkadasinizla bulusmus iseniz, isinizin olacagina, bulusamamis...
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. Malatya'da iyi bir kadın doğumcu aranıyor melekler yardımmmm

Malatya'da iyi bir kadın doğumcu aranıyor melekler yardımmmm

melekler yardımınıza ihtiyacım var. özellikle malatya lılardan. ben malatyalı değilim ama burada yaşıyorm bir yıldır. dokuz aylık evliyim ama maalesef bebişim olmadı hiç korunmamama rağmen. çünkü çok istiyoruz eşimle ilk günden beri. altı ay bekledm sonra doktora gittim polip varmış onu aldılar ondan gebelik olmadı dedi doktor. ameliyatla polipi aldılar üç ay denedik ama hiç bir engel...
  4. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  5. Ankarada bu gece yılbaşı için gidilebilecek yerler ?

Ankarada bu gece yılbaşı için gidilebilecek yerler ?

Acil yardım edin, Ankaradayım ve bu gece için nereye gideceğimize hala karra veremedik.Yılbaşı Ankarada nerde ne var, nereye gidebiliriz ?

Sayfayı Paylaş