gebe
  1. elfida0689

elfida0689 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

acilll cvp yazarmısınız

Konu, 'Tr Bölgeleri' kısmında elfida0689 tarafından paylaşıldı.

merhaba acil yardımınızı bekliyorum... eşimle ağustos ayında aktıf cınselliğimizi yaşadık Bebek yapmaı düşünuyoruz... eylulün 8de adet olmam gerekırken ben 9da oldum... oldum olmasına ama adet kanı denılemez. kahverengi leke şeklinde bugun adetımın ıkıncı gunu ve hiçbır belırtı yok. yerleşme kanaması dıye bişey duydum acaba o mudur. kaç gun surer peki. ılk defa boyel bırşey yaşadım lütfen yaşayan varsa yorum yapsın... hamiş olmayı çok ıstıyorum. bırde ıdrar testını yaptım negatı çıktı bu ettslerde ne kadar doğru ...

2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    elfida sen kana baktırdın mı canım..

3. selma ak

selma ak Forum Okuru

kana bakmadan olmaz ki canım

4. şölen tornacı

şölen tornacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    testler genelde doğru çıkar ama kan testi şart canım

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ilk cinselliklerden sonra oyle kanamalar normal... hamis oldugunu sanmiyorum.... allah hakkinizda hayirlisini nasip etsin. bide daha yeni evlisiniz... cicimaylarinin tadini cikarin.... ayrica cocuk olmadan birbirinizi iyce taniyip anlasin cocuk sonra olsun...

acilll cvp yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll yardım:(

acilll yardım:(

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. lütfen acilll

lütfen acilll

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi...
  4. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  5. acil cvp

acil cvp

Kız arkadaşımla terli dönemi bi hafta gecikmisken sürtünme yoluyla birlikte olduk.üstüne bosaldim.hemen temizlendi. Fakat sonrasında yine regl olmadı. Test yaptiramiyor çok tedirginiz lütfen yardımci olun. İlişkiye 2-3 haziranda girdik hala olmadi

Sayfayı Paylaş