gebe
  1. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Acilll regli olmadım günlerim değişti

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında yesilova tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar size bi sorum olcak ben yeni evliyim bir bucuk aylık .. esimle cocuk istıoruz . adet günlerim degişti 28günde bir olurken 26 günde bir olmaya basladım bu ay 20sinde adet oldum 4gün sürdü bel ve kasık agrılarım var arada bir basım dönuo ve bulantı oluo cabuk acıkıorum gecen ay test yaptım evde negatif cıktı bide gögsümde hafif renk degişmesi var bukadar erken hamile kalma sansım varmı acaba cvb verirmisiniz???

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    canım belki döllenme olmuşta ondan belirtiler başlamış olabilir ama bu çok küçük bir ihtimal diye düşünüyorum bence gününü bekle yada en azından bir hafta kala falan bi kan testi yaptır.en iyi o şekilde anlarsın.umarım bebeğin seninledir.

susqun bunu beğendi.
  3. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saol tesekkür ederimmm ... bise daha sorcam kan testinde varsa bile suanda belli olmas dimi ?

4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    yok canım hiç sanmıyorum accık sabretceksin :)

5. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saol tesekkür ederim cnmm... sabretmek fazla bana göre deil ama artık yapck bise yok hayırlısı olsun.. :)

Acilll regli olmadım günlerim değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  2. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  3. 95 Gün Sonra Müthiş Değişim...

95 Gün Sonra Müthiş Değişim...

Uğur Acar Yeni Yüzü Uğur Acar Yeni Yüz Nakli 95 gün nedir ki bizim için öyle ama çoğu insan için asırlar demektir özellikle hayati kararlar alanlar için Uğur Acar da sonunda yeni yüzüne kavuştu.Ve tam 95 gün olmuş.Allah sağlık sıhhat versin diyelim bizde..Umarım daha da mutlu olsun... Yeni yüz nakillerine umut olsun ....Evet zaten...
  4. Kanal D 'nin Dizilerini Yayın Günleri Değişti !

Kanal D 'nin Dizilerini Yayın Günleri Değişti !

Bu konu; Kanal D 'nin Dizilerini Yayın Günleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kanallar zaman zaman programlarının yayn günleri ve yayın saatlerinde değişiklikler yapabiliyorlar. Diğer kanalalrın programlarının yayın günü ve saatlerinini önemli olduğu bu düzenlemelerden birini de Kanal D yaptı. Yeni yapılan düzenlemelere göre Kanal D dizilerinin yeni yayın günleri ve...

Sayfayı Paylaş