gebe
  1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0

Acilll toplu duaaa herkezzz burayaaa

Konu, 'Gebelik' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

:eek:lmadı:SLM ARKADAŞLAR TOPLU DUA KABUL OLUR LÜTFEN BİRBİRİMİZ İÇİN TOPLU DUA EDELİM HADİ GÖRELİM DUALARI :parti:

hurish, LALEZAR ve sheker_shey bunu beğendi.
  2. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    [ı]

:18: Selam arkadaşlar hadi dualarımızı buraya isteklerimizi yazalım ve birbirimiz için dua edelim :18:
    [/ı]

3. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim ne olurr sen sher_shyy sabır ver tez zamanda saglıklı hayırlı bir evlat nasipp et yarabbim olmayan herkezede verr rabbim ne olurrr kimin gönlünde kalbinde ne varsa onu ona hayırlısıyla saglıklısıyla nasip ede yarabbim seb sher_sehymede sabır ver rabbim ne olur allahım sen dualarımı kabul eyle ((aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn))

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla iyi olur bence hepimiz dua edelim de bunu kuran okuyarak yapsak hani 40 yasin gibi sırayla birbirimize okuruz..Bu arada dua ettiğin kişilerede banada tüm ümmeti muhammede de rabbim hayırlı evlat versin amin..

LALEZAR, orjinal-catlaq ve sheker_shey bunu beğendi.
  5. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    amin çitosumm

6. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    olurr sırayla isim toblosu kurup yapalımm ozaman citoss isim tablosu yap ona göre okuyalımm tek tekk

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle orjinal-catlaq sana bu güzel konundan ötürü teşekkür ederim. Kulun kula yapabileceği en güzeş ey dua etmektir.
    Yer gök dua üzerine kurulmuştur...

Ben her gece sitemizde bulunan hamile yada bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarımıza ve tüm diğer Melek'lerimize, ALLAH kabul ederse şayet dua ediyorum...

Dilerim ki, RAB ona açtığımız elleri boş çevirmez ve bizi darda koymaz inşallah...

Bu arada, çok sık okuduğum Hacet Duasını (Dilek Duası) kesinlikle okumanızı öneriyorum kızlar.

Yüce ALLAH diyor ki; her kim sabah namazına kalkıp seccade üzerinde bana 100 tane Hacet Duası okursa, imkansızı imkanlı yapar, dileğini kabul eylerım.

Ben Hacet Duasını her okuduğumda inanın ki, dileğim kabul olmuştur.

ALLAH bizlerle olsun ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...

orjinal-catlaq, LALEZAR ve sheker_shey bunu beğendi.
  8. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Bütünnn dualar için amin aminn aminnn.Rabbim bizleri evlatlarımzla imtihan etmesin,boş bırakmasın kucaklarımızı.Rabbim'e layık bir kul,Peygamber efendimize layık bir ümmet,bizlere layık evlatlar versin Yaradan..Sağlıklı,sıhatli elleri ayakları düzgün kimseye muhtaç olmayacak şekilde yaratılmş evlatlarımız olsun inşallah..YA RABBİM;yalnız sana sığınır,sana dua eder ve senden isteriz..Biliyoruz ki sen bizlerin isteklerini asla gerçi çevirmezsin kabul etmedğin dua da olmaz inşallah.Dualarımızı gerçi çevirme MEVLAM.Çocuk isteyen herkese nasip et.Çitosum'a çatlağ'a Tuna'ya sılam_nisa'ya beklenen bebiş' kraliçe arı'ya bebekyüzlüm'e menekşe 85'e Lavişim'e melodi_cn'a zuzum'a pamukşekeri'ne asim'e ve dahası.Aklıma gelenler bu kadar bi çok kişi daha var ama işte mazur görün bu kafayla ancak bu kadar oluyo.Saydığım sayamadğım herkese ama herkese güzel meleklerinden nasip etsin MEVLAM..Herkesin gönlüne göre versin muradını kabul etsin hasta yatağımda dua ediyorum inşallah MEVLAM geri çvirmez,inşallah kabul olur.Hepinizi çok seviyorum.ALLAH yanmda olandan da olmayandan da razı olsun..RABBİM'E emanetsnz.İsmini yazamdıklarım hakkınızı helal edin emi valla gelse yazardm siz hatırlatın ben yine dua edeyim size emi..

melodi_cn ve orjinal-catlaq bunu beğendi.
  9. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Bu arada kendimi isimler arasında ve duada tek olarak kendiimi yazmamışım unutmuşum bakın:)kendime de ediyorum inşallah.Bana da ver RABBİM sağlıklı hayırlı bi bebek..Sana layık bi kul nasip et inşalah.Dedim ya hasta yatağında bu kadar oluyo ancak insan kendini unutabiliyo işte.Ettiğimz dualar için AMİN AMİN AMİN

LALEZAR bunu beğendi.
  10. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    evet bencede Çitosumun fikri çok güzel, herkes dileklerini yazsın sırayla 40 yasin okuyalım, e benim dileğim belli BEBİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :D

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  11. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]Tek kalbim var oda sizin:date:... ((((ne demek arkadaşımm duam sizlerle ben sizlere tşk ederim var oldugunuz için ve beni acmış oldugum sayfamda yanlız bırakmadıgınız için rabbim bizimle olsun sher_sheyy aklımdasın bitanemm aklımdan cıkmıyon hiç seni sevdigimi sevdigimizi unutma tamm mı üzmede kendinii<!-- google_ad_section_end -->

12. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar bende okurum 40 gun boyunca hem meryem ve yasın okuyabılırım ama regl bıtsın sonra 7 gün boyunca yusuf suresını okyabılırım birde bugun duydum bebek gelısımı için zümer suresı...

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım duyduğumuz duaların hepsini okuruz inşallah:)

14. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    Okuruzz vallah bugün hepimiz birbirimizin yanında olmucaksak ne diye varızzz dualarım sizlerle kızlar unutmayın duamdasınızzzz

15. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Kizlar dua zincirinize bende katilirim ins kim icin ne kadar okunacaksa baslayalim ins :)

Acilll toplu duaaa herkezzz burayaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll yardım:(

acilll yardım:(

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. lütfen acilll

lütfen acilll

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi...
  4. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  5. Aşerenler burayaa

Aşerenler burayaa

gebelikte aşerme nedir nasıldır nelere aşerme olur en fazla neye aşerilir hakkında genel bilgiler burda melekler ah ah bu hamişlerin aşerrmesi hiç bitmiyor melekler hergün chatbox da şunu istedi canım bunu istedi deyip duruyorlar:D:D onların korkusuyla yemekten bile bahsedemez oldukk:D:D ama olsunn iyikide hamişler iyikidee aşeriyolarr şimdi hamiş meleklerinn neye aşerdiğini canlarının ne...

Sayfayı Paylaş