gebe
  1. beşiktaş05

beşiktaş05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acilll yardim kizlar

Konu, 'Reçeller - Marmelatlar' kısmında beşiktaş05 tarafından paylaşıldı.

Koyden el yapimi recel geldi ama cok sekerli ne yapmam gerekir

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bişey yapamazsın artık hazır reçele yerken bi şekilde içine az su falan kat ama sakın şuan dokunma kahvaltıya çıkarırken su katarsın biraz şimdi bişey yaparsan bozulur yazık olur

3. beşiktaş05

beşiktaş05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hazir degil ama canim ya ev yapimi

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım hazır dediğim yanii olmuş bitmişş reçel artık yenmeye hazırr ona bişey yapılmaz bi işlem uygulanamazz

acilll yardim kizlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  2. Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

:cry:Kizlar sevdigimden ayriyim yine, icim darariyor ne yapacagimi bilmiyorum sürekli kendime bir meskale ariyorum ve cok yoruluyorum Acaip mutsuzum Bana ne tavsiye edersiniz? Zikir, dua, hobby vesayre.... Simdiden Allah c.c. sizden razi olsun
  3. hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu neler anlatir misiniz :)
  4. Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Merhaba melekler ben 9 haftalik hamileyim TSH testim 5.720 cikti saglik ocagnda onu doktoruma gosterdim ve agliorum surekli troid yuzunden zeka gerili olabilirmis simdi doktorum yeniden test yapti yarin alcam ama cok kotuyummm bebegim iyi mi bilmiyorum tedavisi varmi bunun :(
  5. adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim

adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim

kizlar ben mayis 3 te evlendim geciktirici kullandim mayis 7 sinde adet oldum kasiklarim agiriyor ve adetim gecikti kendimi yedim yedim bitirdim bana yardim edin dusunmekten dua etmekten kendimi alamiyorum insallah hamileyimdir benim gibi bu durumda olan var mi ?

Sayfayı Paylaş