gebe
  1. samur

samur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

acilll yardım:(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında samur tarafından paylaşıldı.

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu

Son düzenleme: 20 Nisan 2010
    susqun bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Merhabalar bildiğim kadarıyla adet döeminde iken hamile kalma olasılığı söz konusu değil.çünkü 1 ay boyunca döllenmek üzere olgunlaşmış olan yumurta adet döneminde dışarı atılıyor ve bir yenisinin olgunlaşması 10 günden fazla sürüyor.Yani yumrta olmadan döllenme olmayacağına göre hamile kalma riski de olmamış oluyor.Tabi özel bir durum olmadıysa bilemiyorum ama dra gitmenizde fayda var belki idrar yollarıyla ya da rahimle ilgili bi sorun olabilir.İhmal etmemenizi öneririm.

gülhayat akbaş ve susqun bunu beğendi.
  3. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    döllenmemiş yumurtanın rahim içinde oluşan zarla dışarı atılmasıdır adet...gebelk oluşması için önce yumurtanın oluşması gerek buda adetn ilk gününden sonra 12 ile 17. günleri arasında olur....imkansız canım hamile olamazsın..

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede değilsindir.bi kere sperm 4 gün yaşamazki.yaşasada dölleyecek yumurtayı bulamaz.çünkü adet dönemin olduğu için henüz oluşan bi yumurtan yoktur

acilll yardım:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn e giremiyorum melekler yardım acilll

msn e giremiyorum melekler yardım acilll

selam melekler dün sabah pcmi açtğm da nete bağlanamadım internet explorer den giremeyince bende google chrome den girdim nete we bağlandım ama msn açmıyo neden olabilir lütfen yardım edin
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. lütfen acilll

lütfen acilll

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi...
  4. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  5. okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr

bu yıl okul meclisi başkanlığına aday oldum ama açılış konuşmam yok yardım edermisiniz ve şimdiden teşekkürler :dosya:

Sayfayı Paylaş