gebe
  1. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18

acilll!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında unforgiven tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Diş hastanesine git canım ben İstanbul'da oturmuyorum ama eminim diş hastanesi vardır orda da.En mantıklısı bu bence...

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    gecmiş olsun cnm o kadar mı sürer bu diş agrısı sana cil şifalar dilemekten başka bişi yapamam bebegim

4. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    sağol hayatım bugün gittiğim hastanenin diş hekimine gösterdim iltihap yapmış kurumadan çekemeyiz dedi çekim için de 200 yada 300 tl tutar dedi kaldı ki bi diş çekimi için bu kadarı bizi aşar başka yerde bilmiyorum burada ne sancım geçiyo ne çektirebiliyorum nede ağzımı açabiliyorum o kadar zor bi durum ki kitlendim kaldım resmen...

5. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    saol canım bi araştırayım bakalım dişten ölen ilk insan olarak tarihe geçicem yoksa...

acilll!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll yardım:(

acilll yardım:(

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu
  2. lütfen acilll

lütfen acilll

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi...
  3. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  4. acilll yardim kizlar

acilll yardim kizlar

Koyden el yapimi recel geldi ama cok sekerli ne yapmam gerekir
  5. ACİLLL DOKTOR ARAŞTIRMASI !

ACİLLL DOKTOR ARAŞTIRMASI !

slm arkadaşlar sizlere bir srum olacak ben izmirde psikiatrist araştırması yapmak istiyorum.egepol dr erhan dönmez ve medical park dr tarkan amuk ikisinden birine gitmek istiyorum ama hangisi daha iyi doktordur bilemiyorum.sizlerin herhangi bir tavsiyesi yada giden varmı acaba yakını giden falan.kararsız kaldım internette araştırdım ama ikiside iyi gibi hangisine gideyim bilemedim.bu...

Sayfayı Paylaş