gebe
  1. nileslen

nileslen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Acilll..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nileslen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar aranıza yeni katıldım[​IMG] Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum.
    Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk.
    Olay şöyle gelişti.
    Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım.

Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına rağmen kağıdını aç dediler.
    Açıktı sınavım bitince hocaya verdim.
    Sonra baksaydın dedim sen yazdığında bende yazıyordum diye sert çıktı.
    Bir ortak arkadaşımız vardı onun ismini sürekli söylüyor ondan herşeyi istiyorken bende döndüm sürekli hale hale niye necla deil.
    Moralim bozuk dedi.
    Neyse sınıftakilerde gösterseydin dediler bende baksaydı tutup kağıdına yazcak halim yoktu dedim oh iikide dedim.
    Neyse sonra 2 arkadaş birleştiler beni tek kaldığımdan dolayı çok mutlular .
    Birde sürekli baana nispet yapmalar diğer o paspal arkadaş ortak olan yani sürekli gözlerini dikiyor bende neden hayın hayın bakıon diorum yok ölesine dio.
    ama gözlerinden zafer fışkırıyor resmen.

Sonra küstüğüm insanların gözlerine bakamıyorum ve sinirim bozuluyor bu insanlara karşın tek kaldım sınıftaki kimsele arkadaş olmak istemiyorum çünkü doğruda değiller ne tür bir yol izlemeliyim bana akıl verirmisiniz .
    Gözlerimi üzerlerine dikmem mi gerek.
    Güçlü durmam lazım.
    Ve benim kankam olan insan sürekli ortak olanın ardından atıp tutan biriydi düşünün artık yüzsüz yüzsüz ona sığınıyor
    Ve olaylar büyüdü arkdaşlar bizim okulda staj mecburi ortak olan arkdşla staj yeri aramaya gittik küstüğüm kızın arkasından attı tuttu sonra bir dünya laf vs vs etti okula geldik ertesi günü kendi dedikleirni bana mal etti ve bana küfür etti.
    Bir evli erkek bana aşık olmuştu ama ben istemedim ..
    İstemediğim halde iftira attı erkeklerle geziyorsun dedi.
    Ki asla arkdaşlar kalktım saçını yoldum.
    Sonra okuldan 1 aylık uzaklaşmak için izin aldım.
    Derken staj başladı.
    Kendine güveni olmayan o pasif kız çok samimi olduğum kızla bir grup kurmuş kendilerine ayar vermiş laf söylüyorlar ben suskun kalıyorum
    En basitinden bir hocamız sordu bugün dediki nie ayrıldınız.
    Ortak olan lafa girdi boşverin dedi hocada sana noluyor dedi.
    O samimi olduğum kızda böylesi daha ii dedi.
    Bende gereksiz lüzumsuz kişileri almak istemiyorum hayatıma dedi..
    Ve bitti sonra atölyemizi temizlememiz gerekiyordu listede ona denk geldi..Ortak olan arkdş yani.......
    Ben yapmam dedi ses etmedim..
    Tınlamadım süpürdüm çıktım ama hocama gidip söyledim yarın benim üzerime gelcektir..
    Ama dönüp napıcam bilmiorum çünkü hiç gücüm yok kızlar hiç
    Aslında o kız çok güçsüz ezik mezik bişeydi yanımda kala kala diğeriyle adam olup bişe sanıyor gözlerini üzerime dikiyor..

Bana önerileriniz ne

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    ben okuldayken yani yillar önce benimde basima cok gelirdi ve ben o zaman pisirik oldugumdan cevap bile veremezdim
    yani seni cooook iyi anliyorum

benim sana tavsiyem bugün sorunun neyse ona niyet ederek su zikiri cek " Allahümme ya vedud, Allahim agzini bagla dilini tut" diye ne kadar zikir ede bilirsen o kadar et.

yarinda okulda onlari görünce 3 kere "Allahumme ya vedud" de ve her defasinda ona karsi üfür ve sana karsi neyle davranmalarini istiyorsan öyle de niyet et.

gör bak rabbim yardimcin olacak

bunu bende internette bir yerde okumustum ondan buyana hep yaparim

bana cooook faydasi oluyor

birde etrafindakilerden sevilip sayilmak istiyorsan aklina geldikce "Ya Vedud" zikrini oku

Allah c.c. yar ve yardimcin olsun o senin yaninda olduktan sonra sirtin yere gelmez

3. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın onlardan çekindiğini korktuğunu belli etme daha rahat üstüne gelirler.Başkasıyla arkadaş olmak istemiyorum falanda deme. Onları ezmek istiyorsan yanında duracak sağlam arkadaşların olmalıki onlar snden korksun.Arkadaş bulana kadarda sakın geri durma onlardan kaçma sana dik dik bakarlarsa gözlerini kaçırma.Her zaman güçlü dur bnm tavsiyem bu

4. nileslen

nileslen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya yok sınıfta herkesle knşuyorum bir arkdşmda var sessiz sakin.
    Ama onları alt etmem grerk

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende gösterebildiğim kadar gösteriyorum yazılıda ama göstermiyosun hemen cıkıyosun diyolar :D e bi zahmet calısın allah icin hic göstermesem neysede gösterip göstermedi demek cok kötü :D seni anlıyorum herkes hakkıyla almalı bence.onlardan korktuğunu belli etme cünkü lise bitsin bidaha yüzlerini bile görmüceksin :) gercek arkadas olsalar görürdünde zaten haytında 2 yüzlü insanları barındırma

Acilll.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll yardım:(

acilll yardım:(

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. lütfen acilll

lütfen acilll

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi...
  4. acilll yardim kizlar

acilll yardim kizlar

Koyden el yapimi recel geldi ama cok sekerli ne yapmam gerekir
  5. ACİLLL DOKTOR ARAŞTIRMASI !

ACİLLL DOKTOR ARAŞTIRMASI !

slm arkadaşlar sizlere bir srum olacak ben izmirde psikiatrist araştırması yapmak istiyorum.egepol dr erhan dönmez ve medical park dr tarkan amuk ikisinden birine gitmek istiyorum ama hangisi daha iyi doktordur bilemiyorum.sizlerin herhangi bir tavsiyesi yada giden varmı acaba yakını giden falan.kararsız kaldım internette araştırdım ama ikiside iyi gibi hangisine gideyim bilemedim.bu...

Sayfayı Paylaş