gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

acillll 1 saat içinde cvp yazın

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar sürekli burnum akıyor bıktım artık okulda mendil yetmiyor derste sürekli burnumu çekiyorum ismim sümüklüye çıkacak diye de korkuyorum ne olur yardımm edin.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sürekli burun akıntısı için mendilden yada selpaktan başka yapacak birşey yok ki :) Öncelikle hastalığını tedavi ettirmen gerekiyor. Bu arada OTRİVİNE idi yanlış hatırlamıyorsam ismi bunu kullanarak ta burnundaki tıkanıklığı giderebilirsin. Sümüklerle birlikte tabi :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Otrivine den ziyade İliadin isimli burun spreyini tavsiye ediyorum. Daha etkili. Yalnız bu tür ilaçlar 3-4 günden daha fazla kullanılmamalı, burun mukozasını kurutuyor. :tik:
    Sen en iyisi bir doktora görün :D:D

ASİMELEK ve EnCey bunu beğendi.
  4. gönülçelen35

gönülçelen35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi bende de aynı sorun var elimden peçete düşmüyo nerdeyse.ne ilaç kullanırsam kullanayım hep hastayım sanırım alerjik bi durum bu bizdeki....:)

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bende İlladini tavsiye ederim 5 lira bişi:D:D

6. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    olabilir ya birde okulda akıyor bazen dersin ortasında mendilim bitiyor ne yapacağımı bilmiyirum .

herkese teşekkürler
    yarın doktora giticem..

7. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya melekler lütfen yardımmmmmm..

8. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Daha ne yardımı gothic:D:D

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa ben iliadin kullanıyorum şuan ama burun tıkanlıklığı için kullanıyorum ayrıca iki gün oldu kullanalı yarından sonra bırakayım ozaman :hıms:

10. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya ama oomuyor dediğiniz ilaçları babam dün siz deyince gidip aldı ama ne fayda tam tersine daha kötü aktı burnum okulda her teneffüs mendil alıyorum...

11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zaten bu ilaçlar tıkanan burnundakiler aksın da temizlensin diye kullanılıyor. Ama sende ki enfeksiyonun geçmesi için ayrıca doktora gitmen ve enfeksiyon tedavi edici ilaçlar kullanman lazım :D:D

12. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    saollll yarın doktora giticem.....

13. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bende dusup burnumu kirmistimhahaha sonra tikanma veya surekli akma sorunlari basladi... 18 yasina kadar bekllettiler sonra ameliyat ettiler tabi sorun gitmedigi icin otrivine kullandim 2 sene boyunca ve en son dayanamadigim icin Turkiyede ameliyat olma karari verdim... Ataturk ne demis:) Beni Turk hekimlerine emanet ediniz... su anda dortttt dortluk bir buruna sahibim:)

14. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

sürr eteğine kıss nolcek amann hahaha hepimiz insanızz loo sür çaktırmadan hahaha

EnCey ve gothic kız bunu beğendi.
  15. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ismimde sümüklüye çıkarsa hahahavala yanımada kimse oturmaz malak gibi kalırım ortada aslında gömlek koluda ii olur hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
acillll 1 saat içinde cvp yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kola içince 1 saat içinde vücudumuzda olanlar

Kola içince 1 saat içinde vücudumuzda olanlar

İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker almış vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller. 20 dakika: Kan şekerinizde ani bir yükselme olur, yüksek miktarda insülin patlamasına neden olur. Karaciğeriniz vucudunuzdaki şekeri yağa çevirerek buna bir yanıt verir. Bu sadece bir...
  2. Kola içince 1 saat içinde vücuduğumuzda olanlar....

Kola içince 1 saat içinde vücuduğumuzda olanlar....

İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker almış vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller. 20 dakika: Kan şekerinizde ani bir yükselme olur, yüksek miktarda insülin patlamasına neden olur. Karaciğeriniz vucudunuzdaki şekeri yağa çevirerek buna bir yanıt verir. Bu sadece bir...
  3. Cola içince 1 Saat içinde Vucudmzda oLanLar..

Cola içince 1 Saat içinde Vucudmzda oLanLar..

Meleklerim Colanin bagimlilik yatigi yalan degil :D Iciyoruz, severek iciyoruz, okadar yan etkisi oldugunu bile bile iciyoruz, peki nedir bunlar , sadece bir saat icinde kolanin vucüdümuzda yaptigi etki nedir, iste burda meleklerim :):):):) İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı kadar şeker vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu...
  4. 1 saatini alabilirmiyim

1 saatini alabilirmiyim

Adam yorgun argın eve döndüğünde 5 yaşındaki çocuğunu kapının önünde beklerken buldu. Çocuk babasına, "Baba bir saatte ne kadar para kazanıyorsun" diye sordu... Zaten yorgun gelen adam, "Bu senin işin değil" diye cevap verdi. Bunun üzerine çocuk "Babacım lütfen, bilmek istiyorum" diye üsteledi. Adam "İllâ da bilmek istiyorsan 20 milyon" diye cevap...
  5. acillll

acillll

slm kızlar parfüm almam gerek ve bi türlü kara kılamadım.bu söyleyecklerimden ikisini bana önerrseniz sevinirim..wish of love,little blcak dress.timeless.ındependence..şimdden teşk ederrimconcon

Sayfayı Paylaş